Kemal Kılıçdaroğlu İSTİFA!

Geçti Bor'un pazarı, sür eşeğini Niğde'ye.

Her seçim kendisini sürklase ederek yenen birinin karşısına tekrar Kemal'i çıkarmak büyük kumardı ve bu kumarı yine kaybettiler. Emin olun bu durum Kemal Kılıçdaroğlu'nun zerre kadar umurunda bile değil. Adam mağlubiyetten bile kendine galibiyet payı çıkaracak kadar arsız olmuş. Diyor ki efendim oylarımızı artırdık. Yahu kardeşim, düşünün ki bir kupa finali oynuyorsunuz. Maçı 1:0 kaybetmiş ve kupayı rakibe kaptırmışsınız fakat çıkıp diyorsunuz ki bizim topla oynama oranımız daha fazlaydı. Kim takar sizin topla oynama oranınızı? Aynı hesap. Kim takar senin oylarını artırmış olman? Sonuçtan bahset sen. Kaybettin. Nokta.

Tabii adayın kendisi hariç herkes suçlandı. Meral akşener, muharrem ince, Sinan Oğan, AKP seçmeni vesaire. Bir tek seçimi kaybeden ve rakibini hafife alan şahıs suçsuz.

Hocam, sağda solda duyduklarımı sizde bir duysanız kafayı yersiniz. KK bir şeyi kafaya taktıysa başarmadan duramazmış, RTE'yi yenecek tek adam KK diyorlar delireceğim artık. Adam başarısız oldu kaç seçim istifa etmeli diyoruz bana adalet yürüyüşü yaptı diyor halk KK kalsın diyormuş… daha yazamayacağım birçok saçmalık. İnce partiyi bölmüş ince ayrılmasa KK kaybetmezmiş ulan suçlu olan hariç herkesi suçluyorlar istifa edecek bu adam başka yolu yok arkadaş yok.

KK toplumda bir nefret sembolü haline getirildi, haklı veya haksız olsun. Seçimi ya kazanırsın ya kaybedersin. Kaybettiysen derhal istifa edeceksin.

İnce artık oy alamaz. 2 seçimdir yalnız bırakıyor. 2018 seçim gecesini hatırlayalım, kaç saat ortadan kayboldu değil mi? Sonrasında "adam kazandı." diye bir tweet attı. Şimdi de adaylığını çekti ve muharrem Ince'nin seçmeni bir oy memlekete bir oy Erdoğan'a diye bir kampanya başlattı ve oyların hepsi Erdoğan'a gitti. Yani benim görüşümle Ince'nin oy potansiyeli %0.5'i geçemez.
2018 seçimi: CHP yönetimi çıkardı onu, CHP ne dediyse bunun yapılabileceğini yaptı (daha doğrusu söylenebilceğini) ve etrafta bayağı miting yaptı. Ayrıca o seçimde yalnız bırakmadı, siz Twitter'a bakmadınız. ADAM SANDIKLARA SAHİP ÇIKMAYA ÇALIŞIYOR "CHP SANDIKLARI YALNIZ BIRAKIYOR" DİYE. Adamın yapabileceği başka bir şey yok, SEÇİM GÜNÜ GİDİP MİTİNG Mİ YAPACAK?
2023 seçimi: Baskılar ve şu çıkan s*ks olayından sonra "Çekiliyorum." demesi tabii ki normal, ama bunu bastıra bastıra söyleyip oy kapmaya çalışan AKP ve CHP tarafları kafayı çok bozdu 🫤

2018 seçimi: CHP yönetimi çıkardı onu, CHP ne dediyse bunun yapılabileceğini yaptı (daha doğrusu söylenebilceğini) ve etrafta bayağı miting yaptı. Ayrıca o seçimde yalnız bırakmadı, siz Twitter'a bakmadınız. ADAM SANDIKLARA SAHİP ÇIKMAYA ÇALIŞIYOR "CHP SANDIKLARI YALNIZ BIRAKIYOR" DİYE. Adamın yapabileceği başka bir şey yok, SEÇİM GÜNÜ GİDİP MİTİNG Mİ YAPACAK?
2023 seçimi: Baskılar ve şu çıkan s*ks olayından sonra "Çekiliyorum." demesi tabii ki normal, ama bunu bastıra bastıra söyleyip oy kapmaya çalışan AKP ve CHP tarafları kafayı çok bozdu 🫤
CHP birazcık ağladı ama İnce haklı çıktı. Her türlü kaybettiler.

Haklısınız hocam fakat adam kazandı saçma bir tweet olmuştu s*ks olaylarına kesinlikle katılıyorum, onun suçunu da yine CHP'ye attılar nasıl bir halk olduk artık anlayamıyorum ben.

Ak Parti şimdiden yerel seçimleri nasıl kazanırız derdine düştü bunlar hala bir koltuk etrafında dönüp duruyor. Bu ülkenin muhalefeti ağır gerizekalıdır. Buna artık inanıyorum.

Geri
Yukarı