Kılıçdaroğlu'nun yeni danışmanı Jeremy Rifkin oldu

4 yılda CHP neler yapar bir düşünsen sen de oy vermezsin.

Neler yapar bilemiyorum ama iktidarın 20 yılda verdiği zararın 3 de 1'ini bile veremeyeceğine eminim. Farklı partileri de denemek lazım, CHP iyi olmazsa bir daha ki seçimde başka bir parti seçilir zaten.

Yorumlara bakıyorum da çoğu ülkede memnun demek.

Baktınız sizden bir şey olmaz, danışmanı da yurt dışından getirdiniz.

Bence çok kötü oldu. Kılıçdaroğlu'nun kazanma şansı yükselecek, eğer o kazanırsa ülke hepten gider. ABD'nin sömürgesi olmaya kadar yolu olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek AKP'liler AKP'li olduğunu söylemekten utanıyor. E daha ne olsun?...
Bir troll güruhundan gayrı açıkça savunabilen kalmamış.
Kendi yalanlarına kendileri inanır olmuşlar. Bu yalan çemberi kendi zihninizi yer bitirir. Siyasette isimler gelir geçer. Önünüzde uzun bir hayat var. Bir inat uğruna kendinize yazık etmeyin gençler.

Neler yapar bilemiyorum ama iktidarın 20 yılda verdiği zararın 3 de 1'ini bile veremeyeceğine eminim. Farklı partileri de denemek lazım, CHP iyi olmazsa bir daha ki seçimde başka bir parti seçilir zaten.

O arkadaş malum partinin ağır bir sempatizanı. Yavaş ve İmamoğlu'nun adaylığına da karşı. Kesilen makarna erzak yardımları, seçim geliyor diye tekrar gelmeye başlayınca, yine malum partiyi sever olmuş.

Bence çok kötü oldu. Kılıçdaroğlu'nun kazanma şansı yükselecek, eğer o kazanırsa ülke hepten gider. ABD'nin sömürgesi olmaya kadar yolu olur.
Bir bitmediniz be,

"Yok bu parti giderse Amerikan sömürgesi oluruz" bak bakalım tarihe, hangi iktidar değiştiğinde bir ülke başka bir ülkenin sömürgesi olmuş? Bu fikirler 80'lerde, 90'larda kaldı. Yeni bahaneler bulun.

Akp'nin yaptığı her şeyi savunan birisini ciddiye alamıyorum. Çözüm sürecini savunan birisiyle de dalga geçiyorum.

Geri
Yukarı