Kılıçdaroğlu'nun yeni danışmanı Jeremy Rifkin oldu

Benim gibi işi gücü olmayan varsa buradan izleyebilir. Bakalım Ekonomi kadrosu nasıl olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CHP gerçekten Norveç'te falan siyaset yaptığını sanıyor. İyi güzel konuşmalar ve konuşmacılar var fakat halkın hiçbiri bunları umursamıyor. Et alamayan millet varken çıkıp da karbonu sıfırlayacağız falan filan gibi saçmalıkları kimse dinlemez. Ben bile 10 dakika dayanabildim ve izlemeyi bıraktım.

Merak edemez. Seçimler boşuna gizli yapılmıyor. Benim gizlim saklım olmadığı için söyledim de kimsenin söyleme gibi zorunluluğu yok.

Size söylemezseniz sizi gebertirim dedimi hayır. Size eğer söylemezseniz ailenizi ya da sizi ifşalarım dedimi hayır. Normal sordu merak edebilir cevapı ister verirsiniz ister vermezsiniz.

CHP gerçekten Norveç'te falan siyaset yaptığını sanıyor. İyi güzel konuşmalar ve konuşmacılar var fakat halkın hiçbiri bunları umursamıyor. Et alamayan millet varken çıkıp da karbonu sıfırlayacağız falan filan gibi saçmalıkları kimse dinlemez. Ben bile 10 dakika dayanabildim ve izlemeyi bıraktım.
Hakan Kara ve Refet Gürkaynak ise çok güzel konuştu. Bu ikisinin konuşmalarını severek dinledim. Jeremy çok hataydı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı