Kılıçdaroğlu'nun Yunanistan gerginliği hakkındaki tweeti

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, sizler neler düşünüyorsunuz bence doğru bir tweet olmuş.
Meseleyi çözer mi çözemez mi bunu bilemem ancak Erdoğan ve miçotakis konusunda söylediklerinde sonuna kadar haklı.

Haklı ne olursa olsun savaş çözüm olmamalı. 2 taraf için de yıkım olur. Mahkemeler, insan hakları vb bir sürü çözüm yolu varken. Laf atışmalar ve kışkırtıcı her hareket 2 taraf için de iyi olmaz.

Yunanistan halkında Türk düşmanlığı yoktur, Türklerde de Yunan düşmanlığı yoktur. Milliyetçilik ve insani duyguları sömüren siyasi liderler vardır. Niços mudur çitor mudur o arkadaş, sürekli Türkiye karşıtı atılımlar yapmakta. Bariz şekilde kendi halkının milliyetçilik duygularını sömürmektedir.
Bu durumun çözümü gerekli mahkemelere durumu bildirmektir, cezai işlem uygulanmalı ciddi anlamda kaşıntıları var.

Türkiye'deki gündem değiştirme ve seçim öncesi abuk subuk şeyler yaşamamızın sebebine değinmiyorum. Herkes biliyordur.
Sen Avrupa insan hakları mahkemesinin
Birleşmiş milletlerin Türkiye'nin işine yarayacağı bir karar vereceğine inanıyor musun ?

Savaş çıkarsa seçim ertelenebiliyor diye biliyorum 1 seneliğine. Umarım savaş çıkmaz, iki liderin de oyları düşüyor ve savaş çıkmasıyla seçim 1 sene ertelenir. İkisinin de işine gelir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, sizler neler düşünüyorsunuz bence doğru bir tweet olmuş.

Bu adama güvenecek duruma mı geldik gerçekten? Adam her şeye biz çözeriz diyor bir kere bile nasıl çözeceğini söylemedi. Bir de öyle bir algı oluşturuyor ki sanki CHP iktidara gelince dolar 3 TL her şey mükemmel olacak. 3-5 oy almak için olduğu bariz belli oluyor.

Bu adama güvenecek duruma mı geldik gerçekten? Adam her şeye biz çözeriz diyor bir kere bile nasıl çözeceğini söylemedi. Bir de öyle bir algı oluşturuyor ki sanki CHP iktidara gelince dolar 3 TL her şey mükemmel olacak. 3-5 oy almak için olduğu bariz belli oluyor.
Hocam nasıl yapacağını bal gibi de anlatıyor açıkçası anlamıyorum yani adam açık açık diplomasi yoluyla taviz vermeden saldırgan olmadan tam bağımsız Türkiye'yi gerçekleştireceğiz diyor hangi konuda planı yok söyleyin linkini atarım.

Hocam nasıl yapacağını bal gibi de anlatıyor açıkçası anlamıyorum yani adam açık açık diplomasi yoluyla taviz vermeden saldırgan olmadan tam bağımsız Türkiye'yi gerçekleştireceğiz diyor hangi konuda planı yok söyleyin linkini atarım.

Boğazımıza kadar gelen enflasyonu nasıl çözecek? Bu adamın Erdoğan'dan farkı ne ki çözecekmiş? Açıklasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı