Kilit ekranında MSConfig açılabilir mi?

Efekan Cesur

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı başlattığımda gereksiz şeyler açılıyordu. ben de MSConfig hizmetlerden kapattım onları ama yanlış bir şey kapattım galiba, bilgisayar kilit ekranında kaldı. Kilit ekranında MSConfig'i açma şansım var mı?

Bilgisayarı başlattığımda gereksiz şeyler açılıyordu. Ben de MSConfig hizmetlerden kapattım onları ama yanlış bir şey kapattım galiba, bilgisayar kilit ekranında kaldı. Kilit ekranında MSConfig'i açma şansım var mı?

Güvenli modda aç bilgisayarı düzeltirsin eğer güvenli modda açılmassa bilmiyorum.

Son düzenleme:
Bilgisayarı başlattığımda gereksiz şeyler açılıyordu. Ben de MSConfig hizmetlerden kapattım onları ama yanlış bir şey kapattım galiba, bilgisayar kilit ekranında kaldı. Kilit ekranında MSConfig'i açma şansım var mı?

Kardeşim sorunu ben de yaşıyorum ve ben de senin gibi aynı şeyleri yaptım. MSConfig ayarı yapınca oldu. Ne PC formatlanabiliyor ne de PC'ye girebiliyorum. Sorununu çözdün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırlamayla falan olacak iş değil bu. Bunu Microsoft'un düşünmesi lazımdı ki, sağ olsunlar Windows'un yapamadığını birkaç geliştirici yaptı. Bu blog yazısı üzerinden adım adım ilerlerseniz sorununuzu kesinlikle çözersiniz.

1699870661878.png

Yeni konular

Geri
Yukarı