Kilit ekranındaki bildirimleri açmadan müzik widgetına erişme

Eyyubii

Hectopat
Merhaba, biliyorsunuz ki herhangi bir müzik oynatıcısının widgetına erişmek için kilit ekranında bildirimlere izin vermek gerekiyor. Kilit ekranında bildirimlerle ilgili en ufak bir bilgi bile gözükmeden, ekranı açtıktan sonra bildirimler kısmından müzik widgetına erişmenin bir yolu var mı?

Telefon modelim: Redmi Note 10S
Müzik oynatıcım: YT Music Premium

Son düzenleme:
Maalesef, kilit ekranında müzik widgetına erişmek için bildirimlerin açık olması gerekiyor. Ancak, bazı telefonlarda müzik widgetı kilit ekranına yerleştirilebilir ve bu widget üzerinden müzik çalınabilir. Redmi Note 10s için bu özellik mevcut mu bilmiyorum, ancak cihazınızın ayarlarını kontrol ederek ve kilit ekranı bildirim seçeneklerine göz atarak bu konuda bilgi edinebilirsiniz.

Maalesef, kilit ekranında müzik widgetına erişmek için bildirimlerin açık olması gerekiyor. Ancak, bazı telefonlarda müzik widgetı kilit ekranına yerleştirilebilir ve bu widget üzerinden müzik çalınabilir. Redmi Note 10s için bu özellik mevcut mu bilmiyorum, ancak cihazınızın ayarlarını kontrol ederek ve kilit ekranı bildirim seçeneklerine göz atarak bu konuda bilgi edinebilirsiniz.
Cümleyi biraz yanlış yazmışım. Düzeltme yaptım. Ben kilit ekranında zaten müzik widgetını görmek istemiyorum. Kilit ekranında hiçbir şey görmeden, ekranı açtıktan sonra müzik widgetına erişmek istiyorum. Eski android sürümlerinde olduğu gibi olsun istiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı