Kilitlenen Amazon.com Hesabı Nasıl Açılır?

alparo

Hectopat
Makaleler
1
İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaktım, siparişi verdim, hesap kilitlendi. Sipariş iptal oldu ama ben kısayol kullanıp tekrar sipariş ettim ve hesap kilitlendiği için siparişim iptal olup olmadığını göremiyorum. Korkuyorum, sizce iptal olmuş mudur? Amazon Amerika hesabı nasıl geri açılıyor? Adres bilgilerini yazdım ama çok korkuyorum. Amazon hesabımı silersem iptal olur mu? Sanırım sipariş edilmiş ama hesabım kilitli iptal edemiyorum :( lannn durrr.png param gidicek laptop gelmeyecek diye ödüm kopuyor!

Son düzenleme:
Hesap un hold da değil mi?
Siparişlerim kısmına erişemiyorum 24 saat bekleyin diyor, ancak ben bir şekilde iptal edildikten sonra TEKRAR sipariş ettim bu durumu bilmediğim için, bu sefer iptal edilmemiş ve deli gibi korkuyorum.Hesap kilitli olduğu için gönderirler mi?

Birkaç gün sonra laptop gelirse haber verin galiba sipariş geldikten sonra açıyorlar hesabı.
Ama hocam gerçekten korkuyorum, hem sipariş duruyor hem hesap kilitli belge falan göndermedim sadece oradaki boşluklara adresimi girdim ve 1-2 bilgimi daha girdim okadar, para çekerse ne yapacağım bilmiyorum.Dolandırılacak gibi hissediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı