Killa Hakan & Ceza & Ezhel & Ben Fero - Fight Kulüp

Şarkı gayet iyi. Killa zaten hep böyle rap yapıyor, eski şarkılarını dinlerseniz anlarsınız zaten. Fero'da autotunesiz gayet iyi girdi versesine fakat sonlara doğru kötüleşti. Ezhel ve Ceza nefiste rap yaptılar. Ayrıca bu parça diss parçası değil, yorumlarken ona göre yorumlayın. Saçma sapan yorumlar yapmayın. Ayrıca "Mekanın Sahibi Norm" diyen arkadaşlar, Norm Ender'i bende dinliyorum ama ona sıra gelene kadar bu sıfatı hak eden ondan daha iyi insanlar var.

Şarkı gayet iyi. Killa zaten hep böyle rap yapıyor, eski şarkılarını dinlerseniz anlarsınız zaten. Fero'da autotunesiz gayet iyi girdi versesine fakat sonlara doğru kötüleşti. Ezhel ve Ceza nefiste rap yaptılar. Ayrıca bu parça diss parçası değil, yorumlarken ona göre yorumlayın. Saçma sapan yorumlar yapmayın. Ayrıca "Mekanın Sahibi Norm" diyen arkadaşlar, Norm Ender'i bende dinliyorum ama ona sıra gelene kadar bu sıfatı hak eden ondan daha iyi insanlar var.
En azından o sırada Norm Ender, Ezhel'in ve Kel Fero'nun önünde.

Edit: Bu arada aynen, şarkı gayet gluk gluk. :D

1564407374918.png

256Bin Disslike ne ya acaba bunu görüp ne düşünüyorlar? Norm Ender gülüyordur kesin :D :)
Şarkı gayet iyi.

Dinlerken arkada Mekanın Sahibi açık kalmış sanırım.

Son düzenleme:
Ben Fero hariç performanslarını yitiriyorlar. Adam başlarda bir şey beceremiyordu. Hala beceremiyor. Ceza'da biraz umut var ama. Bunlarla iletişimini keserse eskiye döner belki :D Adam yine iyi iş çıkartmış da kurunun yanında yaş da yanıyor işte. Contra dinlemeye devam o zaman :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı