Kıllar nasıl ve kaç yaşında alınmalı?

Kılları insanlar niye alır anlamış değilim sonuçta bunların çıkması gerekiyor ve yararlılar.
Kesinlikle katılmıyorum. Bu bir kere kişisel temizlik.
13 yaşındayım ve sırtım hariç her yerimde kıl çıkacak gibi görünüyor. Nasıl kesmeliyim
ve bu yaşta çıkarmalı mıyım? ( kılları gürleştiren yöntem olmayacak )
Özel bölgeni tüy dökücü kremle al. Jiletle almaya çalışırken elemanından olma :D Koltuk altlarını tüy dökücü ile alabilirsin. Ablan falan varsa ya da annene söylerin istediğin yere ağda yapar. Yüzün için konuşacak olursak ben 17 yaşındayım şuana kadar vücudumun hiçbir yerine hiçbir şekilde jilet sürmedim. Yüzümü tıraş makinesi ile alıyorum. O birazcık kişisel tercih. Ama ben olsam en azından lise çağı bitene kadar jilet kullanmazdım.

Sakalım yok ama bacak, göğüs ve el kılı fazla.
El kılını alırsan sırıtır. Kolunu da alman gerekir. Ya da o ince çizgiyi tutturman gerekir çünkü kol kılı ile el kılı birleşiyor.

Bana kalsa sonbahar kış zamanlarında kıllarınızı kesmeyin üşürsünüz. Bu yaşta çıkıyorsa kesmenize gerek yok ilerde kesebilirsiniz. Kesmek için makine alabilirsiniz.
Yazın şort giyildiği için yazın kesmek daha mantıklı. Kışın zaten eşofman pantolon ile geçiyor. Bir anlamı olmuyor kışın bacak kılı almanın.

El kılını alırsan sırıtır. Kolunu da alman gerekir. Ya da o ince çizgiyi tutturman gerekir çünkü kol kılı ile el kılı birleşiyor.

Yazın şort giyildiği için yazın kesmek daha mantıklı. Kışın zaten eşofman pantolon ile geçiyor. Bir anlamı olmuyor kışın bacak kılı almanın.
Tüy dökücü alerji yapabilir uzun vadede. Pek önermem. Jilet iyidir. Bam diye girmezsen kezmezsin zaten hocam.

Tüy dökücü alerji yapabilir uzun vadede. Pek önermem. Jilet iyidir. Bam diye girmezsen kezmezsin zaten hocam.
Topları jilet ile alamazsınız hocam. Ya da makat kıllarını jilet ile alamazsınız. Alabilen varsa tebrik ediyorum.

Peki ağda 13 yaşına uygun mu
Cildine bağlı. Kimisinde hemen kızarıyor kimisine hiçbir şey olmuyor. Bende hemen cildim tahriş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı