Kilo almaya yardımcı gainer önerisi

Merhaba. Kilo almaya yardımcı bir gainer arıyorum. En etkili ve iyi bir marka arıyorum. 5kg olması benim için iyidir bütçem 1500.

Gainer almanızı tavsıye etmem tamamen bos kalorı sadece seker alıyorsunuz kas gelısımınızı yavaslatırsınız ama ılla almak ıstıyorsanız usttekı arakdasın dedıgı gıbı Hardline progainer alınabilir.

Gainer almanızı tavsıye etmem tamamen bos kalorı sadece seker alıyorsunuz kas gelısımınızı yavaslatırsınız ama ılla almak ıstıyorsanız usttekı arakdasın dedıgı gıbı Hardline progainer alınabilir.
Kas gelişimini nasıl yavaşlatacak?

"MY10" kodu ile %10 indirim var.

Yine de gainer tavsiye etmem, lezzetli ve 400 kalori civarı bir içecek oluyor ama 2 çikolata yersen aynı kaloriyi alıyorsun yani almasan da olur.

Şeker, vücutta inflamasyona yol açabilir. Bu, antrenman sonrası toparlanmayı zorlaştırabilir ve dolayısıyla kasların onarımını ve büyümesini engelleyebilir. Uzun vadede, bu durum, performans düşüklüğüne ve spor yaralanmalarına daha yatkın hale gelebilir.

kaynak
Şunu bilmeniz gerekiyor ki; Eğer bir gıda tehlikesi içeriği dozaj belirtmiyor ise bilin ki korku tüccarlığı yapıyordur.

Öncelikle inflamasyon herkeste meydana gelen bir şeydir.

İltihaplanma olarak bilinen inflamasyon, herkeste meydana gelen ve bağışıklık sisteminin vücudu çeşitli hastalık veya yaralanmalara karşı korumak amacıyla oluşturduğu bir tepkidir.

Vücuttaki birçok iyileşme sürecinin temelinde inflamasyon oluşması yer alır.

İnflamasyonun anlaşılması aslında tam kesin değildir, laboratuvar ölçüm yöntemi yoktur. Fakat kandaki maddelerin yükselmesi ile anlaşılabilir. Ama bu şeker değildir; C-Reaktif Proteinidir.

Kısaltımı ise CRP'dir. Bu genelde ileri yaştaki insanlarda, obezlerde ve kanser hastalarında görülür.

Dediğiniz şekerin inflamasyon oluşturmaz. Kan şekeri yüksek olan kişilerde kronik inflamasyon oluşabilir. Fakat kan şekeri, bildiğimiz şeker ile yükselmez. Örneğin pirinç pilavı kan şekeri yükseltir ama bu ciddi seviye değildir.

Bu kaynaktan bakabilirsiniz. Yüksek Kan Şekeri (Hiperglisemi) Nedir? ⋆ Prof. Dr. Alper Çelik

Zaten kronik inflamasyona sahip kişiler genelde şeker hastaları, kanser, kalp hastaları olmaktadır. Buradan da inceleyebilirsiniz.

Bir diğer kaynakçam da budur;

Son düzenleyen: Moderatör:

İçerik olarak en iyisi, al geç.

Geri
Yukarı