Kilo nasıl alınır?

emreuls

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 yıldır spora gidiyorum ancak aldığım kilo yok denilecek kadar az, hızlı bir şekilde kilo almak için hangi besinleri önerirsiniz? Kirli veya temiz fark etmez yeter ki kilo alayım. Shake önerileriniz varsa onlara da açığım.

Cici bebe + yulaf + süt karıştır ye istersen bal veya muz da eklersin. Kalori ihtiyacının üstünde kalori aldıkça kilo alırsın yani özel bir taktiği yok ben bu karışımı kullanıyorum bulk döneminde etkili.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cici bebe + yulaf + süt karıştır ye istersen bal veya muz da eklersin. Kalori ihtiyacının üstünde kalori aldıkça kilo alırsın yani özel bir taktiği yok ben bu karışımı kullanıyorum bulk döneminde etkili.

Sindirim sıkıntısı yaşıyor musun peki bu shakeyi içtikten sonra.

Çok fazla şeker almış olmuyor musunuz?
Şekeri seviyorum ama fazlası zarar.

Çok fazla şeker almış olmuyor musunuz?
Hayır.

Sindirim sıkıntısı yaşıyor musun peki bu shakeyi içtikten sonra.

Şekeri seviyorum ama fazlası zarar.
Yaşamıyorum hatta ben üstüne protein tozu bile ekleyip her gün içerdim. Spora başladığım ilk dönemler 6 ayda temiz şekilde 55 kilodan 85 kiloya çıktım.

Hayır.

Yaşamıyorum hatta ben üstüne protein tozu bile ekleyip her gün içerdim. Spora başladığım ilk dönemler 6 ayda temiz şekilde 55 kilodan 85 kiloya çıktım.

Senin bağırsaklar sağlammış ama benimkiler ne yazık ki o kadar sağlam değil ama yine de deneyeceğim shakeni bakalım neler olacak.

Cici bebe dediğiniz şey şeker ve nişasta bombası. Hazımsızlığı yaratabilecek olan da laktoz intoleransı varsa kişide süt. Bu kadar fazla şeker hem cildinizi yaşlandıracak, hem yağlanmanıza sebep olacak, insülin hassasiyetinizi azaltacak. Değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı