Kilo vermek için neler yapılabilir?

İstediğin kadar ye diye birşey yok. Dengeli beslenmeli. İnsan doğasında istediğin kadar ye diye birşey yoktur. İstediği kadar şeker alsa, beyaz ekmek, tuz tüketse ne kadar uğraşırsa uğraşsın, kilo veremez.
3 yıl fitness ile uğraştım. Spordan çıkınca dünyaları yiyorduk. Ki yemek zorundasın. Spor yapan adam çok fazla kaloriye ihtiyaç duyar. Tuz, un, şeker yesin demedim. Protein ağırlıklı olarak istediğin kadar yiyebilirsin. En sağlıklısı da budur.

3 yıl fitness ile uğraştım. Spordan çıkınca dünyaları yiyorduk. Ki yemek zorundasın. Spor yapan adam çok fazla kaloriye ihtiyaç duyar. Tuz, un, şeker yesin demedim. Protein ağırlıklı olarak istediğin kadar yiyebilirsin. En sağlıklısı da budur.
Bende 2 yıldır Fitness ile uğraşıyorum. Yağ oranı ile kas oranı çok farklı şeyler. Spor salonuna başlamasını tavsiye ederim. Ama yağ yakıcı takviyelerden uzak dur. Ve beslenmene dikkat et.

Kardeş sadece ekmek yemesen bile kilo verirsin ama hiç yemigeceksin ben böyle yaparak 1 yılda 15 kilo verdim ama ben sabahları yiyordum ekmek.Tabi fiziksel aktivitelerden dolayı fark eder kaç kilo verip vermiyecegin.

Hocam eğer spor salonuna gitme şansın yoksa dumbell set al , p90x , BodyBeast , Insanity , T25 ' den birini indir ve uygula. Zaten bunların içinde diyet ve kalori çizelgesi bulunuyor bi göz at istersen.

Geçen sene Body Beast'i denedim ben disiplinsiz ve eksik yapmama rağmen 2 ayda vücudum şekle girmişti.
Bu sene sınavdan sonra tekrardan başlamayı düşünüyorum.

BodyBeast nereden indirebilirim?

Hocam eğer spor salonuna gitme şansın yoksa dumbell set al , p90x , BodyBeast , Insanity , T25 ' den birini indir ve uygula. Zaten bunların içinde diyet ve kalori çizelgesi bulunuyor bi göz at istersen.

Geçen sene Body Beast'i denedim ben disiplinsiz ve eksik yapmama rağmen 2 ayda vücudum şekle girmişti.
Bu sene sınavdan sonra tekrardan başlamayı düşünüyorum.
BodyBeast nereden indirebilirim?

4 Beyaz hayatından çıkacak! Un, tuz, şeker ve buzdolabı. :D Şaka bir yana 3 ayda 20 kilo verme niyetinde isen diyetisyene git. Buradan alacağın taktiklerle büyük rahatsızlıklar yaşarsın. Az bir sayıdan bahsetmiyorsun. Benim 8 kilo fazlam var, 2 ayda 3 veya 4 kilo verirsem ne ala. Düzenli egzersiz ve sağlıklı besleniyorum. Sayıyı düşürürsen yardımcı olan arkadaşlara kulak verebilirsin ama, 20 kilo vereceğim diyorsan bence yanlış yerdesin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı