Kilolu olduğunuzu öğrendiğiniz ilk an nedir?

Tartıda ki değeri gördüğüm an. Diyete başladım. Sonra yine aldım. Sonra yine başladım. Sonra yine aldım. Aldım ve aldım.
Bu kilo alma süreci ilk ara tatile kadar devam etti, sonra kesin bir karar verdim ve bu zamana kadar 13 kilo verdim.

Tartıda ki değeri gördüğüm an. Diyete başladım. Sonra yine aldım. Sonra yine başladım. Sonra yine aldım. Aldım ve aldım.
Bu kilo alma süreci ilk ara tatile kadar devam etti, sonra kesin bir karar verdim ve bu zamana kadar 13 kilo verdim.
Ben de diyete başlamak istiyorum fakat başlamaya üşeniyorum. İlk defa kilolu olduğumda iş işten geçti diyorum. Nasıl başlıyorsunuz?

10. sınıfın yazıydı. Okulumdaki güzel kızlar fit erkeklerle çıkıyordu. Ben de manita yapmak için zayıflayacağım demiştim ve 3 ayda 20 kilo verdim. Ancak liseyi manitasız geçirdim, bir şey değişmedi. Sonra sınav senesi falan derken geri aldım hepsini. Şu an kas kütlem de arttı ama yine aynı kilomdayım o yüzden sırıtmıyor. Ancak yine o günlerdeki fit vücuduma dönmek için çabalıyorum.
Bu arada genç arkadaşlarım, sevgilinizin olmamasının sebebi kilo değilmiş. Üniversite sondayım, yine mezun olmak için çalışıyorum ve camış gibiyim ancak yengeniz bu halimi de seviyor. Öncelikle olgunlaşmayı bekleyin, ruhunuzu sevecek biri elbet karşınıza çıkar. Hadi eyvallah ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı