Kilolu olmama rağmen yanağım tombul

Hemen 80 kiloya kadar bulk yapıp sonra 75 e iniyorsun sonra 85 e çıkıp 75 e tekrar in biter bu iş :D Biraz kilo al vücudun çok sıskadır o yüzden tombul görüyor olabilirsin. 184 e 67 erkek için düşük.

Jawline aletleri faydalı olur.

Sence ne kadar faydası olur yani bayağı bir erimesini istiyorum çünkü.

Hemen 80 kiloya kadar bulk yapıp sonra 75'e iniyorsun sonra 85'e çıkıp 75'e tekrar in biter bu iş :D biraz kilo al vücudun çok sıskadır o yüzden tombul görüyor olabilirsin. 184'e 67 erkek için düşük.

Aslında göbeğim de eskiden kalma yağlar var yani bende bir ara o ve yanağıma takıntı yapıp 76-77 kilodan düştüm. Yani önceden o kiloydum. Yani sonra tipimle yanağım tombul olduğu için dalga geçmeler falan olunca kilo verdim:/

Sana en büyük önerim milletin dediğini sallama salladığın için söylemeye devam ederler. Liseye de yeni başlıyormuşsun direkt spora başla zaten boyunda 190 ları geçer yüksek ihtimalle fit olursan tipsizde olsan kurtarırsın bakımlı olman yeterli. Kötü besleniyorsun gibi geliyor sürekli abur cubur filan tüketiyorsun galiba.

Teşekkür ederim peki hangi spor etkili olur basketbol düşünüyorum.

Hemen 80 kiloya kadar bulk yapıp sonra 75'e iniyorsun sonra 85'e çıkıp 75'e tekrar in biter bu iş :D biraz kilo al vücudun çok sıskadır o yüzden tombul görüyor olabilirsin. 184'e 67 erkek için düşük.

Teşekkür ederim sence en iyi spor hangisi? Basketbol düşünüyorum.

Geri
Yukarı