Kilom yaşıma ve boyuma göre çok düşük nasıl arttırabilirim?

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
1.70 boyundayım, 18 yaşındayım ve kilom 45 :D daha öncesinde 2 sene boyunca kilo aldırıcı mama takviyesinde bulundum, doktor gözetiminde kullandım. Mama dediğim de marketlerde satılan sütleri düşünün çikolatalısını kullanıyordum. 6 ay boyunca takviyede bulundum. + spora gittim, kilo aldırıcı besinler tükettim özel diyetisyene dahi gidip kendime kilo aldırıcı liste yaptırdım ona uydum her gün ve sonuç aynı oldu hep. Gün içerisinde 5-6 öğünüm yemek yemekle geçiyor ve her sofraya oturmamda 3-4 tabak rahat yemek yiyorum hiç doymadan. Makarna, pilav kuru tok tutacak şeyleri çok tüketiyorum, tam bir et ve tavuk hastasıyım tok dahi olsa önüme koysanız 2 kilo yine yerim. Bütün kemiklerim gözüküyor kıyafetin üzerinden bile, çok rahatsız ediyor bu durum ve toplumda da bir işe yardım ederken vs. çok dışlanıyorum. Senin kilon kaç ki yardım edeceksin, sen taşıyamazsın edemezsin vs. nasıl bir yol bulabilirim kilo almak için?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.70 boyundayım, 18 yaşındayım ve kilom 45 :D daha öncesinde 2 sene boyunca kilo aldırıcı mama takviyesinde bulundum, doktor gözetiminde kullandım. Mama dediğim de marketlerde satılan sütleri düşünün çikolatalısını kullanıyordum. 6 ay boyunca takviyede bulundum. + spora gittim, kilo aldırıcı besinler tükettim özel diyetisyene dahi gidip kendime kilo aldırıcı liste yaptırdım ona uydum her gün ve sonuç aynı oldu hep. Gün içerisinde 5-6 öğünüm yemek yemekle geçiyor ve her sofraya oturmamda 3-4 tabak rahat yemek yiyorum hiç doymadan. Makarna, pilav kuru tok tutacak şeyleri çok tüketiyorum, tam bir et ve tavuk hastasıyım tok dahi olsa önüme koysanız 2 kilo yine yerim. Bütün kemiklerim gözüküyor kıyafetin üzerinden bile, çok rahatsız ediyor bu durum ve toplumda da bir işe yardım ederken vs. çok dışlanıyorum. Senin kilon kaç ki yardım edeceksin, sen taşıyamazsın edemezsin vs. nasıl bir yol bulabilirim kilo almak için?
Burger King'e gidersen yardımcı olacaklardır. Bence...

Ben de 1.70 17 yaş 43 kiloyum. Yemek yemeyi çok sevmezdim ve abur cubur tükettiğim için durumum normal. Diyetisyen eşliğinde diyete başladım geçen hafta. Cuma günü tekrardan gideceğim ve 2 haftayı doldurmuş olarak ne kadar kilo aldığımı göreceğiz. Sizin ise acaba bir sağlık sorununuz mu var? Kilo almamanız imkansız. Diyetisyene gittiyseniz tahlil istemiştir ve muhtemelen herhangi bir sorun görmemiştir. Çok garip.

Mümkün değil hocam, ya bir şeyleri yanlış yaptınız ya başka bir sıkıntınız var. Fazlalık bırakıyorsanız o enerji nereye gidecek?

Böyle diyenler benim yediğimin 5 de 1 ini yemiyor :D Sabah yulaf öğlen makarna akşam pilav ye patates ye karbonhidrat yükle proteini de al yine sağlıklı yağları filan her türlü kilo alırsın.

Doktora gidip tiroid hormonlarının, hepsini detaylı kontrol ettir.

Onun dışında yemeğe devam, hiçbir sorun çıkmazsa istediğin kadar yemek yemenin keyfini çıkart.

Yeni konular

Geri
Yukarı