Kim bu Esx_UmuT?

Kullanıcı adımı Google'de aratırken bu soruyu gördüm. İnan başkasından duyma veya yanlış bilgi alma diye sırf senin için Technopat hesabı oluşturdum. Hikaye çok uzun nereden başlasam bilmiyorum. Ama yine de sırf bu değerli sorun için sana özetleyeceğim. 2018'de FiveM adlı oyunun reklamını görmüştüm bir başlayayım dedim. O zamanlar sadece Kasaba sistemi vardı. Şehir sistemi sonradan geldi oyuna. Hayatımda ilk defa roleplay oynadığım için role kendimi çok kaptırıp sinirlenip oyunu bıraktım. 2020'de tekrar başladım. Oynadığım sunucuda rol yaparken ve gayet eğlenirken bir kardeşimiz gelip oyunu mahvetti. Kendisi sunucuya zarar vererek rol zevkimi bozdu. Kendisiyle konuşmaya çalıştığımda bana üst perdeden baktı. Ben de kendisine yaptığı şeyi 2018'de zaten yaptığımı söyledim. Fakat kendileri bir oluşum kurmuş sadece kendi sunucuları olsun istiyorlardı. Harbiden de FiveM TR'de en az 11 sunucusu vardı. Kendi sunucuları dışında herkese saldırıyorlardı. Ben de bunlara sizin yaptığınızın mislisini yaparım dedim. Bana gülerek sen hiç bir şey yapamazsın falan diye dalga geçtiler. FiveM camiasında büyük bir savaş açtım ve her zarar verdiğim sunucusunu videoya çekip Youtube platformuna koydum. Asıl amacım kendimi kanıtlamaktı fakat insanlar drama sevdikleri için birden kendimi Ünlü olarak buldum. 2 Yıllık savaşın ardından bu savaşı sonlandırdık ve şahısla barıştık. Eee tabi drama seven halkımız videoları izledi ve doluştu. Olaylar Burak Oyunda, Oyun Fatihi tarzı ünlü isimlere kadar yayıldı. Benim yayıncılar ile sorunum yok zaten her zaman da kendilerine destek verdim. Buğra Aras ve Mertcan Bahar tanır zaten beni. Zamanında Buğra Aras ile Yunan sunucularını basıyorduk aşırı eğlenceli oluyordu. Ufaktan gaza gelen kardeşlerimiz topluluk adı altında ünlü yayıncıların sunucularına da girmişler fakat benim haberim yok. Olaylar bu şekilde daha da büyüdü. Bu videoları gören sunucu sahipleri ve FiveM roleplay sunucuları korktu ve adım oradan oraya taşındı. FiveM oyununda ilkleri yaptığım için herkes şaşkın şaşkın izledi. Sunucuda Meteor yağdırma, tren geçirmek, robot çıkarmak, sunucudaki tüm araba plakalarını ESX olarak değiştirmek vs... Sevenlerimin öz abisiyim sevmeyenlerimin düşmanıyım. Çoğunluk kötü biri olarak görse de özünde çok iyi biriyim. Kötü biri olarak görmelerinin sebepleri adaleti sağlamak. Eğer iyiyi savunursanız sevilen biri olmazsınız. Adımı FiveM aleminde duyurduktan sonra Müzik işine atıldım orada da baya duyuldu. Amacım şan şöhret olsaydı EDRP tarzı sunuculara da girerdim. Bazı kardeşlerimiz EDRP giremezsin falan yazdı yorumlara. Girerim hem de çok güzel girerdim, fakat benim amacım bu değil ki? Ben zaten sunucuya zarar veren insanlardan rahatsız olduğum için bu savaşı başlattım. Adamlar çok güzel rol yapıyor ve ben de şahsen hayranlıkla izliyorum. Neden durduk yere adamların sunucusuna zarar vereyim. Burak Oyunda bu mesajı okuyorsan senin sunucuna da ben zarar vermedim topluluk altındaki bir kişi iznim olmadan gerçekleştirdi. Tarak Kafa yani Kaan kardeşim troll kategorisi altında benden sonra çıksa da da benden daha çok tanındı. Elraen videolarını izledi ve komik buldu. Ben asla tanınma çabasına girmedim. Çünkü benim amacım asla tanınmak değildi.
Yani kısaca söylemek gerekirse Esx_UmuT yanlışlıkla ünlü olmuş birisidir. Kategorize etmek gerekirse Yazılımcı, Müzisyen diyebiliriz. Son 1 yıldır FiveM oynamıyorum köşeme çekildim kafam rahat takılıyorum. Biraz uzun oldu ama burada başkası yorum yapsa yanlış tanıyacaksın. Benim hakkımda soru sorman da ayrı duygulandırdı.
Teşekkürler okuduğunuz için.
Aşağıdaki olay FiveM'de tarafımca sadece benim gerçekleştirdiğim bir olaydır.
unknown-5.png

Kullanıcı adımı Google'da aratırken bu soruyu gördüm. İnan başkasından duyma veya yanlış bilgi alma diye sırf senin için Technopat hesabı oluşturdum. Hikaye çok uzun nereden başlasam bilmiyorum. Ama yine de sırf bu değerli sorun için sana özetleyeceğim. 2018'de FiveM adlı oyunun reklamını görmüştüm bir başlayayım dedim. O zamanlar sadece kasaba sistemi vardı. Şehir sistemi sonradan geldi oyuna. Hayatımda ilk defa roleplay oynadığım için role kendimi çok kaptırıp sinirlenip oyunu bıraktım. 2020'de tekrar başladım. Oynadığım sunucuda rol yaparken ve gayet eğlenirken bir kardeşimiz gelip oyunu mahvetti. Kendisi sunucuya zarar vererek rol zevkimi bozdu. Kendisiyle konuşmaya çalıştığımda bana üst perdeden baktı. Ben de kendisine yaptığı şeyi 2018'de zaten yaptığımı söyledim. Fakat kendileri bir oluşum kurmuş sadece kendi sunucuları olsun istiyorlardı. Harbiden de FiveM TR'de en az 11 sunucusu vardı. Kendi sunucuları dışında herkese saldırıyorlardı. Ben de bunlara sizin yaptığınızın mislisini yaparım dedim. Bana gülerek sen hiçbir şey yapamazsın falan diye dalga geçtiler. FiveM camiasında büyük bir savaş açtım ve her zarar verdiğim sunucusunu videoya çekip YouTube platformuna koydum. Asıl amacım kendimi kanıtlamaktı fakat insanlar drama sevdikleri için birden kendimi ünlü olarak buldum. 2 yıllık savaşın ardından bu savaşı sonlandırdık ve şahısla barıştık. Eee tabii drama seven halkımız videoları izledi ve doluştu. Olaylar Burak oyunda, oyun Fatih'i tarzı ünlü isimlere kadar yayıldı. Benim yayıncılar ile sorunum yok zaten her zaman da kendilerine destek verdim. Buğra aras ve mertcan bahar tanır zaten beni. Zamanında buğra aras ile Yunan sunucularını basıyorduk aşırı eğlenceli oluyordu. Ufaktan gaza gelen kardeşlerimiz topluluk adı altında ünlü yayıncıların sunucularına da girmişler fakat benim haberim yok. Olaylar bu şekilde daha da büyüdü. Bu videoları gören sunucu sahipleri ve FiveM roleplay sunucuları korktu ve adım oradan oraya taşındı. FiveM oyununda ilkleri yaptığım için herkes şaşkın şaşkın izledi. Sunucuda meteor yağdırma, tren geçirmek, robot çıkarmak, sunucudaki tüm araba plakalarını esx olarak değiştirmek vs... Sevenlerimin öz abisiyim sevmeyenlerimin düşmanıyım. Çoğunluk kötü biri olarak görse de özünde çok iyi biriyim. Kötü biri olarak görmelerinin sebepleri adaleti sağlamak. Eğer iyiyi savunursanız sevilen biri olmazsınız. Adımı FiveM aleminde duyurduktan sonra müzik işine atıldım orada da bayağı duyuldu. Amacım şan şöhret olsaydı edrp tarzı sunuculara da girerdim. Bazı kardeşlerimiz edrp giremezsin falan yazdı yorumlara. Girerim hem de çok güzel girerdim, fakat benim amacım bu değil ki? Ben zaten sunucuya zarar veren insanlardan rahatsız olduğum için bu savaşı başlattım. Adamlar çok güzel rol yapıyor ve ben de şahsen hayranlıkla izliyorum. Neden durduk yere adamların sunucusuna zarar vereyim. Burak oyunda bu mesajı okuyorsan senin sunucuna da ben zarar vermedim topluluk altındaki bir kişi iznim olmadan gerçekleştirdi. Tarak kafa yani Kaan kardeşim troll kategorisi altında benden sonra çıksa da da benden daha çok tanındı. Elraen videolarını izledi ve komik buldu. Ben asla tanınma çabasına girmedim. Çünkü benim amacım asla tanınmak değildi.
Yani kısaca söylemek gerekirse esx_umut yanlışlıkla ünlü olmuş birisidir. Kategorize etmek gerekirse yazılımcı, müzisyen diyebiliriz. Son 1 yıldır FiveM oynamıyorum köşeme çekildim kafam rahat takılıyorum. Biraz uzun oldu ama burada başkası yorum yapsa yanlış tanıyacaksın. Benim hakkımda soru sorman da ayrı duygulandırdı.
Aşağıdaki olay FiveM'de tarafımca sadece benim gerçekleştirdiğim bir olaydır. Eki Görüntüle 1482627

Umut reiss seviliyorsun eskilerden kim kaldı.

Kullanıcı adımı Google'da aratırken bu soruyu gördüm. İnan başkasından duyma veya yanlış bilgi alma diye sırf senin için Technopat hesabı oluşturdum. Hikaye çok uzun nereden başlasam bilmiyorum. Ama yine de sırf bu değerli sorun için sana özetleyeceğim. 2018'de FiveM adlı oyunun reklamını görmüştüm bir başlayayım dedim. O zamanlar sadece kasaba sistemi vardı. Şehir sistemi sonradan geldi oyuna. Hayatımda ilk defa roleplay oynadığım için role kendimi çok kaptırıp sinirlenip oyunu bıraktım. 2020'de tekrar başladım. Oynadığım sunucuda rol yaparken ve gayet eğlenirken bir kardeşimiz gelip oyunu mahvetti. Kendisi sunucuya zarar vererek rol zevkimi bozdu. Kendisiyle konuşmaya çalıştığımda bana üst perdeden baktı. Ben de kendisine yaptığı şeyi 2018'de zaten yaptığımı söyledim. Fakat kendileri bir oluşum kurmuş sadece kendi sunucuları olsun istiyorlardı. Harbiden de FiveM TR'de en az 11 sunucusu vardı. Kendi sunucuları dışında herkese saldırıyorlardı. Ben de bunlara sizin yaptığınızın mislisini yaparım dedim. Bana gülerek sen hiçbir şey yapamazsın falan diye dalga geçtiler. FiveM camiasında büyük bir savaş açtım ve her zarar verdiğim sunucusunu videoya çekip YouTube platformuna koydum. Asıl amacım kendimi kanıtlamaktı fakat insanlar drama sevdikleri için birden kendimi ünlü olarak buldum. 2 yıllık savaşın ardından bu savaşı sonlandırdık ve şahısla barıştık. Eee tabii drama seven halkımız videoları izledi ve doluştu. Olaylar Burak oyunda, oyun Fatih'i tarzı ünlü isimlere kadar yayıldı. Benim yayıncılar ile sorunum yok zaten her zaman da kendilerine destek verdim. Buğra aras ve mertcan bahar tanır zaten beni. Zamanında buğra aras ile Yunan sunucularını basıyorduk aşırı eğlenceli oluyordu. Ufaktan gaza gelen kardeşlerimiz topluluk adı altında ünlü yayıncıların sunucularına da girmişler fakat benim haberim yok. Olaylar bu şekilde daha da büyüdü. Bu videoları gören sunucu sahipleri ve FiveM roleplay sunucuları korktu ve adım oradan oraya taşındı. FiveM oyununda ilkleri yaptığım için herkes şaşkın şaşkın izledi. Sunucuda meteor yağdırma, tren geçirmek, robot çıkarmak, sunucudaki tüm araba plakalarını esx olarak değiştirmek vs... Sevenlerimin öz abisiyim sevmeyenlerimin düşmanıyım. Çoğunluk kötü biri olarak görse de özünde çok iyi biriyim. Kötü biri olarak görmelerinin sebepleri adaleti sağlamak. Eğer iyiyi savunursanız sevilen biri olmazsınız. Adımı FiveM aleminde duyurduktan sonra müzik işine atıldım orada da bayağı duyuldu. Amacım şan şöhret olsaydı edrp tarzı sunuculara da girerdim. Bazı kardeşlerimiz edrp giremezsin falan yazdı yorumlara. Girerim hem de çok güzel girerdim, fakat benim amacım bu değil ki? Ben zaten sunucuya zarar veren insanlardan rahatsız olduğum için bu savaşı başlattım. Adamlar çok güzel rol yapıyor ve ben de şahsen hayranlıkla izliyorum. Neden durduk yere adamların sunucusuna zarar vereyim. Burak oyunda bu mesajı okuyorsan senin sunucuna da ben zarar vermedim topluluk altındaki bir kişi iznim olmadan gerçekleştirdi. Tarak kafa yani Kaan kardeşim troll kategorisi altında benden sonra çıksa da da benden daha çok tanındı. Elraen videolarını izledi ve komik buldu. Ben asla tanınma çabasına girmedim. Çünkü benim amacım asla tanınmak değildi.
Yani kısaca söylemek gerekirse esx_umut yanlışlıkla ünlü olmuş birisidir. Kategorize etmek gerekirse yazılımcı, müzisyen diyebiliriz. Son 1 yıldır FiveM oynamıyorum köşeme çekildim kafam rahat takılıyorum. Biraz uzun oldu ama burada başkası yorum yapsa yanlış tanıyacaksın. Benim hakkımda soru sorman da ayrı duygulandırdı.
Aşağıdaki olay FiveM'de tarafımca sadece benim gerçekleştirdiğim bir olaydır. Eki Görüntüle 1482627

Vay be hocam.

Geri
Yukarı