Kim bu Recep Baltaş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Samimiyetimle söylüyorum, bilgisayarı Ali Güngör ve Recep Baltaş'tan öğrenen insanlar şanslı insanlardır. Ucuz olanı değil, her zaman iyi olanı tavsiye ettiler. Bilgi temelini bu şekilde atan tek forumdur burası. Net söylüyorum.

Bu arada geçenlerde internette gezerken şöyle bir yer ile karşılaştım ve bunu burada paylaşayım dedim. Biraz geçmişi taradım ama en sonunda buldum. Çok tuhaf bir yer ve zerre mantık barındırmıyor. :D

Bu arada geçenlerde internette gezerken şöyle bir yer ile karşılaştım ve bunu burada paylaşayım dedim. Biraz geçmişi taradım ama en sonunda buldum. Çok tuhaf bir yer ve zerre mantık barındırmıyor. :D

Vikipedi'de Vandalizm maddesinden IP ban yemiş kişilerin toplanma yeri galiba burası. Bir kere girip bir daha girmeyeceğim sitelere birisi daha eklendi :D

Bir dahi tarafından editlenmiş. ''Technopat Milli Marşı'' mı ahahaha. 🤣

Recep iyidir akar. 🙃 Yalnız Ankara'nın ünlü kahvecilerinden birisine geldiği gün O'nu göremediğim için çok üzülmüştüm. Evim 15 dakika mesafedeydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı