Kim cumhurbaşkanı olmalı?

Kim cumhurbaşkanı olmalı?

• Evren Liderimiz

Oy: 21 11,2%
  • Kemal Kılıçdaroğlu

Oy: 7 3,7%
  • Ekrem İmamoğlu

Oy: 6 3,2%
  • Mansur Yavaş

Oy: 108 57,8%
  • Ümit Özdağ

Oy: 16 8,6%
  • Meral Akşener

Oy: 0 0,0%
  • Muharrem İnce

Oy: 6 3,2%
  • Diğer/oy vermeyeceğim/kararsızım

Oy: 23 12,3%

• Oy verenlerin toplamı
    187
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana göre hiçbiri. Atatürk gibi bir adam daha lazım ki imkansız geliyor.

Öyle bir adamın dünyaya tekrar gelmesi mümkün değil gibi. Adamda hem zeka, hem edebiyat, hem matematik, hem siyaset, hem askeri güç var üstüne liderliği de harika. Bir de hayatında genelde doğru kişilerle karşılaşmış. Bunda zekası da önemli rol oynuyor tabii. Onun gibi bir daha gelmeyecek gibi hissediyorum.

Atatürk'ün fikirlerine ihtiyacımız var. Sıfırdan ülke kurmuyoruz ama gelen yöneticiler ülkeyi sıfır halinden daha beter etmek üzre.
Atatürk'ün fikirleri ve ilkeleri ortada. İkinci bir Atatürk'e ihtiyaç duyacak kadar kötü durumda değiliz ülke durumu olarak. Ancak içinde yaşayan millet olarak değil Atatürk, tarihimizdeki tüm liderler gelse düzelmeyeceğimiz bir yerdeyiz.

Baştaki ve yuvarlak masanın hiçbir farkı yok ümit özdağ sırf mülteci konusu üzerinden oy topluyor başka bir politikası yok tüm fikirleri benimle uyuşmasada oy verme yaşında olsaydım vereceğim isim Fatih erbakan olurdu.

Kararlıdır davasında anaların duasında Recep tayyip Erdoğan.
Recep tayyip Erdoğan kimdir?

Fetöyü ordunun içine sokan, teröristler ile kucaklaşan, askerlerin saygısını kendi ülkesinde bitiren, çalan çırpan, dini siyasete karıştırmış biridir.

Hala RTE diyenler varsa psikoloğa görünmesi lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dönektir bir de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı