Türkiye'nin başına geçmiş en iyi Cumhurbaşkanı kim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet arkadaş doğru söylüyor okumamış kendini geliştirmemiş adam 50 yılda anca 1 ev alır.

Evet ama bunlar hiç çalışmadan her şeye sahip olmak istiyorlar.

Ve herkes nasıl patron olabilir?

İyi bir üniversite bitirdikten sonra yüksek lisans yapıp en az 4-5 dil öğrendikten sonra yapacağın o işle ilgili kendini gösterebileceğin önemli projelerde yer alıp kendini iyice geliştirirsen olabilirsin. Mesela benim bir akrabam üniversiteyi bitirdikten sonra bir yazılım şirketinden ortaklık almıştı orada çalışması karşılığı.

Şuanda çalışıp okumuş ve iyi yerlere yatırım yapmış kişiler için gayet iyi. En basitinden vadeliye 500bin TL yatırsan zaten sana aylık 19bin TL para geliyor hiç çalışmadan asgari ücretten çok kazanmış oluyorsun.

İyi bir üniversite bitirdikten sonra yüksek lisans yapıp en az 4-5 dil öğrendikten sonra yapacağın o işle ilgili kendini gösterebileceğin önemli projelerde yer alıp kendini iyice geliştirirsen olabilirsin. Mesela benim bir akrabam üniversiteyi bitirdikten sonra bir yazılım şirketinden ortaklık almıştı orada çalışması karşılığı.

Şuanda çalışıp okumuş ve iyi yerlere yatırım yapmış kişiler için gayet iyi. En basitinden vadeliye 500bin TL yatırsan zaten sana aylık 19bin TL para geliyor hiç çalışmadan asgari ücretten çok kazanmış oluyorsun.
Evet türkiye cennet anlamıyorlar. Tembele cehennem.

Oyun mu bilmiyorum ama benim yazlıkta komşunun vardı birçok kez bindim normal arabalardan daha iyiydi. Onun dışında normal kışında okula giderken otobanda görüyorum arada.

Yolda tek tük var hocam çok sayıda yok alan geri satıyor zaten hemen. Birçok alan kişi var çevrem de pişmanlar aldıklarına Cherry, Tesla falan alsaydım diyorlar.

O zaman nasıl alamadınız o kadar yılda 1 tane ev. Makine mühendisleri tonla para alıyorlar. Benimki ODTÜ makine mühendisi özel şirkette çalışmıştı müdür olarak, annemde çalışıyordu. Ayrıca kuzenim Galatasaray endüstri mezunu şu anda hem Türkiye'den hem Fransa'dan çift maaş alıyor hepsiyle yatırıp yapıp villasından tut her çeşit ev alıyor.

Sen şaka falan mısın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı