Kimlik bilgilerine ulaşmak için ne yapılmalı?

Ömer 3444

Femtopat
Merhaba arkadaşlar bundan 1 ay önce bilgisayar teknik servisi garantideki ürünümü vermedi ve dava açtım kazandım adama icra gidecekti ama adresini bulamamışlar. Avukat kimlik bilgilerini ulaşamadı bu adamı nerelerden sorgulayabilirim? Adresine veya kimlik numarasına ulaşmak için böyle bir yer var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar bundan 1 ay önce bilgisayar teknik servisi garantideki ürünümü vermedi ve dava açtım kazandım adama icra gidecekti ama adresini bulamamışlar. Avukat kimlik bilgilerini ulaşamadı bu adamı nerelerden sorgulayabilirim? Adresine veya kimlik numarasına ulaşmak için böyle bir yer var mı acaba?

Adını soyadını yaşadığı ilini biliyorlarsa nasıl bulamamışlar? Discord'da 12 yaşların açtığı sorgu sunucularına girip 5TL versen zaten ulaşıyorsun bilgiye.

@Ozz2018 hocam haklı. Karakola başvurun.

Geri
Yukarı