Kimsem kalmadı

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Selamünaleyküm dostlar.
İlk öncelik ile dinleyenlere şimdiden teşekkürler, dostlar benim de içinde olduğum bir ekibimiz vardı bir zamanlar. 2-3 yıl önce herkes MTA girer video vs. çekerdik, eğlenirdik. Şimdi herkes iyi sistem topladı daha güncel oyunlara geçtiler, ben toplayamadığım için hala MTA oynuyorum. Eskiden her gün konuştuğum ekibimiz şimdi ise halimi hatrımı sormaz oldu.

Ekibimiz dağıldığından beri hiçbir şeyim iyi gitmiyor, her şeye yenildim resmen, o zamanları çok özlüyorum, istiyorum. Geçen ekibi yeniden toplamaya çalıştım fakat başaramadım.
Zaman her şeyden daha değerlidir, keşke o zamanlar geri gelse.

Alış kardesim bu tarz arkadaşlar gelip geçici olur önemli olan sağlam birini bulabilmek en azından elinde sınırsız bilgisayar ve internet kaynağı var yeni arkadaşlar edinebilirsin her türlü eğlenebilrisin. Benim bilgisayarım yok internetim yok okulum arkadasım yok çok ucube bir aileye sahibim şu an bu yazıyı 5GB netimle yaziyorum 18 yaşımı çok berbat geçiriyorum. Üniversite kazanınca hayatımın değişeceğini umut ediyorum mutsuz ol, ama hiçbir umutsuz olma...

Alış kardesim bu tarz arkadaşlar gelip geçici olur önemli olan sağlam birini bulabilmek en azından elinde sınırsız bilgisayar ve internet kaynağı var yeni arkadaşlar edinebilirsin her türlü eğlenebilrisin. Benim bilgisayarım yok internetim yok okulum arkadasım yok çok ucube bir aileye sahibim şu an bu yazıyı 5GB netimle yaziyorum 18 yaşımı çok berbat geçiriyorum. Üniversite kazanınca hayatımın değişeceğini umut ediyorum mutsuz ol, ama hiçbir umutsuz olma...

Sonda yazım yanlışı yapmasaydım iyiydi.

Sonda yazım yanlışı yapmasaydım iyiydi.

Hocam yazım yanlışı şu anlık göremedim :D hocam alışığım çoktan bayağı arkadaşım oldu geçti hala sağlam birini bulamadım, ama hocam yazdıklarınızdan sonra sizin daha da kötü durum da olduğunu gördüm benimkinin yanında bir hiç, inşallah güzel bir üniversite kazanırsın, yolun her daim açık olsun.

En iyi dostumu bile kaybettim. Sevdiğim kızı bile kaybettim. Etrafımda 2 tane dostum var. Bazen diyorum onlar da mı sıkıldı benden acaba. Çok canımı yakıyor bu durum. Sevdiğin insanların birer yabancıya dönüşmesinin acısı geçmiyor, geçiyor diyenler yalan söylüyor. Unuttum diyorsun ama unutmuyorsun mesela. Unuttum diyerek bile hatırlıyorsun aslında. Kalbin taşa dönüyor. Hissizleşiyorsun. Gülemiyorsun. Hatta ağlayamıyorsun bile bazen. Biraz ben de dertlendim ama. Kusura bakmayın biraz dertlerimi dökmek istedim ben de. İyi akşamlar

Önceden onlar yokken nasıl yaşıyorsan, onlar gittikten sonra da öyle yaşayacaksın. Aynısı bir kız, bir dost, bir arkadaş için de geçerli. Unutma, sende dünyaya ömürlük geldin. Onlar da senin dünyana ömürlük geldi. Sen nasıl ömrünü tamamladığında gidiyorsan dünyadan, onlar da senin dünyanda ömrünü tamamlamış. Takma kafana. Al bir kitap, okuyarak kafa dağıt.

En iyi dostumu bile kaybettim. Sevdiğim kızı bile kaybettim. Etrafımda 2 tane dostum var. Bazen diyorum onlar da mı sıkıldı benden acaba. Çok canımı yakıyor bu durum. Sevdiğin insanların birer yabancıya dönüşmesinin acısı geçmiyor, geçiyor diyenler yalan söylüyor. Unuttum diyorsun ama unutmuyorsun mesela. Unuttum diyerek bile hatırlıyorsun aslında. Kalbin taşa dönüyor. Hissizleşiyorsun. Gülemiyorsun. Hatta ağlayamıyorsun bile bazen. Biraz ben de dertlendim ama. Kusura bakmayın biraz dertlerimi dökmek istedim ben de. İyi akşamlar
Benim ki dert bile değilmiş, geçmiş olsun hocam üzülmeyin hepimiz geçeceğiz inşallah bu yollardan, ne kusuru lafı olmaz. İyi akşamlar.

Geri
Yukarı