Kimseyle başkası hakkında konuşmayın

Böylekonulardan ders almak önemli ilerde ilişkim olmazsa bunları asla yapmayacağım.
Bu ilişkiden umudum yok yüz vermedi diye ağır küfür etmek baya ağır.
Arkadaşa ne yaptınız?
Sanaldan ona da kaydım engelledim.
Zaten reelde yemez.
Baya benim gibi 2 tane var boyutu.
Bu ilişkiden umudum yok yüz vermedi diye ağır küfür etmek bayağı ağır.
Arkadaşa ne yaptınız?
Bak şöyle ki siz bu ilişkiye çok yanlış şekilde başlamış oluyorsunuz. İlerde her sinirlendiğinde bunun konusunu açar seni de darlar, kendimden biliyorum. Kısa süreli ergenlik ilişkimde olan buydu. Yol yakınken vazgeç. Bir iş nasıl başlarsa öyle gider. Çalışma disiplini neyse ilişki disiplini de o, ciddi bir şey istiyorsanız. 19 yaşındayım 3 yıllık ilişkim var her şeyi kavradım artık bu yaşlar için.
Biraz zaman tanı kendine, sonra mutlaka hoşlanacağın biri çıkar karşına. Aklına bile gelmeyecek.
Çok teşekkür ederim.

Asla taviz verme. Pişkinlik yap hatta, ama sakın çok çabalama. Ben kızlardan bir şey anladıysam o da tuhaftır ki, kıza kötü olursan kız sana karşı iyi oluyor. Yoksa nasıl oluyorsa kız tuhaf tuhaf tutumlar sergiliyor. Soğuyor senden. Eğer dediğim türden bir kız değilse bulduysan evlen. Onlar az bulunuyor. Çoğu ergen gibi tavırlar sergiliyor. Karar senin tabii ki. Ama olmazsa da aşk acısı neymiş dostum sen bir böbrek taşı düşür görürüm :)

Asla taviz verme. Pişkinlik yap hatta, ama sakın çok çabalama. Ben kızlardan bir şey anladıysam o da tuhaftır ki, kıza kötü olursan kız sana karşı iyi oluyor. Yoksa nasıl oluyorsa kız tuhaf tuhaf tutumlar sergiliyor. Soğuyor senden. Eğer dediğim türden bir kız değilse bulduysan evlen. Onlar az bulunuyor. Çoğu ergen gibi tavırlar sergiliyor. Karar senin tabii ki. Ama olmazsa da aşk acısı neymiş dostum sen bir böbrek taşı düşür görürüm :)
Küfür edip pişkinlik mi yapsın? Karakteri düzgün olan hiçbir kadın kabul etmez bunu. Hatta hiçbir insan diyelim cinsiyetçilik olmasın. Bu tarz bir kadınla evlenirse ilerde sahip olacağı mutsuzluk da hem çocuklarına hem de ikisine yazık eder. Dediğiniz eğer düzgün bir insanla evlenmesiyse evet doğru ama az bulunmuyorlar. Sadece arkalarından küfür etmeden öğrenmek lazım karakterlerini.

Senin yaptığın da iyi bir şey değil erkek arkadaşının da. Burada tek suçlu o değil yani. Önce kendine bakacaksın başkaları hakkında atıp tutmayacaksın ki sen de aynı durumla karşılaşma. Karşılaşınca da yerin dibine girme. Basit. Kız haklı olarak tabi ki konuşmaz. Yüz vermedi diye bir insanın arkasından hak etmediği şekilde dedikodusunu yapmak da karaktersizliktir. Hangi yüzle samimi olmayı bekliyorsan artık hala şans arıyorsun.

Küfür edip pişkinlik mi yapsın? Karakteri düzgün olan hiçbir kadın kabul etmez bunu. Hatta hiçbir insan diyelim cinsiyetçilik olmasın. Bu tarz bir kadınla evlenirse ilerde sahip olacağı mutsuzluk da hem çocuklarına hem de ikisine yazık eder. Dediğiniz eğer düzgün bir insanla evlenmesiyse evet doğru ama az bulunmuyorlar. Sadece arkalarından küfür etmeden öğrenmek lazım karakterlerini.
Küfür ederek anlaşabilir miyiz? Yok valla kanlı bıçaklı oluruz.
Ama pişkinlik yapmayı deneyebilirim. 😬

Küfür edip pişkinlik mi yapsın? Karakteri düzgün olan hiçbir kadın kabul etmez bunu. Hatta hiçbir insan diyelim cinsiyetçilik olmasın. Bu tarz bir kadınla evlenirse ileride sahip olacağı mutsuzluk da hem çocuklarına hem de ikisine yazık eder. Dediğiniz eğer düzgün bir insanla evlenmesiyse evet doğru ama az bulunmuyorlar. Sadece arkalarından küfür etmeden öğrenmek lazım karakterlerini.

Vallahi bana denk gelmedi herhalde. Anlatmak istediğim kızlara kötü davranmak değil. Ama çoğu tanıdığım kız iyi davranan erkekleri tercih etmek yerine saçma sapan davranan erkeklerle yoluna bakıyor. Sonra tabii evlenecekleri zaman onlarla evlenmiyor bazıları. Evlenen de hep şikayetçi oluyor hayatından. Anlatmak istediğim sadece erkek kadın ilişkisi için geçerli değil. Hayatın her yerinde iyi davranırsan ya salak yerine konursun ya da insanlar senin yaptığın iyiliğin karşılığını vermez. Herkes için geçerli değil bu dediğim. Ama deneyimlerimden hep bu yakın sonuçlar çıkıyor. Belki sizin ki farklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı