Kimya öğretmeni sınavda 34 soru olacağını söyledi

icasilverballers

Hectopat
Yer
İstanbul
Hoca gruba sınav sorularını atıp 34 tane soru ve hepsinin klasik olacağını söyledi. Sorulara baktım bu önemsiz diye geçtiğimiz her yerden en az 3-4 soru sormuş. Geçmişteki tüm ünlü simyacıların hangi fikri savunduğu, kimin hangi bilim dalına katkısı, isimleri, 12 elementin kısaltılışı ve açıklaması ve bunların hangilerinin insan sağlığına yararlı hangilerinin zararlı olduğu, kimya ve simyanın hangi uygarlıklardan çıktığı vesaire bunlar sadece 4'te biri. 9. sınıf için bu kadar zor sormak bana hiç normal gelmedi. Sizce gerçekten hepsinden sorar mı? (Attığı kâğıdın üzerinde çalışma kâğıdı yazıyor. Yine de emin değilim sorup sormayacağından. 40 dakikaya 34 soru sığdıracağımızı düşünmemeli)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sence, benceyle konuşmak şu an doğru olmaz. Hocanın dediği şeylere çalışsan iyi olur. Ben sana "yok, çıkmaz" desem ve sen sınavda ters köşe olsan suçlu ben olurum. Sınav konularıyla ilgili sıkıntı yok ama direkt 34 ayrı klasik soru bana da fazla geldi. Bence boşluk doldurma tarzı sorular da sorar.

Sence, benceyle konuşmak şu an doğru olmaz. Hocanın dediği şeylere çalışsan iyi olur. Ben sana "yok, çıkmaz" desem ve sen sınavda ters köşe olsan suçlu ben olurum.

Hocam birine çalışsam diğerini unutuyorum. Sıkış tıkış bir kağıt her yerde farklı farklı şeyler var. Ben hayatımda böyle sınav görmedim. LGS'ye daha kolay hazırlandım ben.

Hocam birine çalışsam diğerini unutuyorum. Sıkış tıkış bir kağıt her yerde farklı farklı şeyler var. Ben hayatımda böyle sınav görmedim. LGS'ye daha kolay hazırlandım ben.
Lise böyle. Ben de ilk yılımda fena çuvallamıştım ama 2.yılda iyi toparladım. Moralini bozmak istemem ama lise bitince kurtulacağını da sanma üniversiteye geçince de keşke her yıl YKS çalışsam diyor insan.

Öğretmen soruları vermiş işte daha ne istiyorsunuz ki? Düzgünce attığı kağıda çalışırsan gayet güzel bir not alabilirsin. Sınavda başarılar.

Edebiyat ta yapıcağın cringe kompozisyonlar en çok koyanı bence. Ne kadar duygu varsa hepsini sömürüp 1.si sınıf gibi doğayı korumak güzeldiri dalldırıp budaklarıdarak hocaya veriyorsun ve bunu cringe şekilde yazmalısın ki anlamlı olsun bilmem anlatabildim mi ama edebiyat boş duyar dersi.

Geri
Yukarı