Kimya'dan 4 aldım

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
Evet Kimya'dan 4 aldım. Not olarak değil, puanım 4, diğer derslerim çok iyi hep 80'in üzerinde ama Kimya'm 4 pazartesi günü hocanın yanına gidip konuşacağım zaten de, şimdi asıl sorum şu olacak. Diğer tüm derslerim çok iyi dediğime göre, kimya yüzünden sınıfta kalır mıyım veya sorumluluk sınavına girer miyim? Edebiyat ortalamam 90 şu anda.
Ben 11.sınıf sayısal öğrencisiyim. Kimya ile hiç aram yoktur. Ne kadar çalışsam da yapamıyorum.
Bilgisayar Mühendisi olmak istiyorum ve Kimya bana gereksiz geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Kimya'dan 4 aldım. Not olarak değil, puanım 4, diğer derslerim çok iyi hep 80'in üzerinde ama Kimya'm 4 pazartesi günü hocanın yanına gidip konuşacağım zaten de, şimdi asıl sorum şu olacak. Diğer tüm derslerim çok iyi dediğime göre, kimya yüzünden sınıfta kalır mıyım veya sorumluluk sınavına girer miyim? Edebiyat ortalamam 90 şu anda.
Ben 11.sınıf sayısal öğrencisiyim. Kimya ile hiç aram yoktur. Ne kadar çalışsam da yapamıyorum.
Bilgisayar Mühendisi olmak istiyorum ve Kimya bana gereksiz geliyor.
Bence de gereksiz bir ders.

Yıl sonu ortalamanız 50 altında olmadığı sürece sınıfta kalmazsınız fakat bir sonraki sene edebiyat hariç kaldığınız derslerden sorumluluk sınavına girersiniz. Edebiyatdan kalırsanız direkt sınıfta kalıyorsunuz.

Geri
Yukarı