Kimya'dan 4 aldım

Arkadaşlar yanlış bilinen bir şeyi düzeltmek istiyorum edebiyat sınavından kalırsanız sorumlu olarak geçiyorsunuz diğer derslerden kaldığınızda ise normal bir şekilde geçebiliyorsunuz sorumluluk sınavına girmenize gerek yok. Edebiyat ve meslek lisesinde meslek dersinden kalırsanız sorumluluk sınavına girersiniz. Onun dışında ortalamanız 50 üstü olduğunda her türlü geçersiniz.

4 almanın sebebi dersin gereksizliğinden değil de senden kaynaklıdır. Temel şeyleri bilsen bile en az 30-40 alırsın zaten.
Ben pandemi dönemin de ders çalışmadım. Fizikten 23 aldım. Bir şeyler sallayarak bile 23 alınabiliyor en kötü 10 olsun. 4 nasıl aldı ben anlamadım. Şimdi linçleyecek olanlar olabilir linçlesinler. Hocayla konuşucam demişsin ne diyeceksin çok merak ediyorum. Kimya dersi gereksiz diyen olmuş. Ders gereksiz ise daha çok yüklenirsin. Yapamıyorsan o dersin olduğu bölümü seçmezsin.

Aklıma lise yıllarım geldi benim de kimyam çok kötüydü, üstelik dönem ödevi yapmayı da hiç sevmezdim bu yüzden dönem ödevimi kimyadan alır yapmazdım çünkü diğer derslerden alıp yapmayınca notum düşüyordu fakat kimyadan hep 3-5 aldığım için düşmesi sorun olmuyordu :D.

Geri
Yukarı