Kimyayı anlamıyorum

Yer
Berlin
Daha fazla  
12. sınıf sayısal öğrencisiyim. Diğer sayısal dersleri seviyorum ve yapabiliyorum ama kimyayı bir türlü sevemiyorum. Dersi anlamıyorum belki de anlamadığım için sevemiyorum. Benim gibi sayısal öğrencisi olup aynı sorunu yaşayan var mı? Yardıma ihtiyacım var.

12. sınıf sayısal öğrencisiyim. Diğer sayısal dersleri seviyorum ve yapabiliyorum ama kimyayı bir türlü sevemiyorum. Dersi anlamıyorum belki de anlamadığım için sevemiyorum. Benim gibi sayısal öğrencisi olup aynı sorunu yaşayan var mı? Yardıma ihtiyacım var.
Paşa paşa seviceksin yapacaksın. YouTube hocalarından anlıyorsan birini seç anlatımını beğendiğin benim hocam, kimya adası vs. İzle test çöz

Benim böyle bir sorunum yok daha çok çalışın kendinizi daha çok derse verin. Tekrar yapın.

Geri
Yukarı