Öğretmenleri anlamıyorum

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar anlamıyorum hocaları cidden simdi olayı anlatiyorun. İmza denen bir sistem var bizim bir hoca da şimdi her ders yazı yaziyoruz o da ders sonu imza atıyor o imzaya göre de not veriyor sözlü notu benim tüm imzalarim tamdi. 2 hafta önce defterim kayboldu bende defteri Full arkadaşımdan aldığım notları yeni defterime yazıp bitirdim. Hocaya gosterdigimde ise bana dedi ki "oglum senin defterinde imza yok fakat Full neden?" bende dedim ki hocam defterim su zamanda kayboldu bende arkadaşımdan alıp yazdim sonra "olmaz öyle imzami gormem lazım" dedi yoksa sozlulerine 40-50 vereceğim dedi bende bir şey diyemedim sizce haksizlik değil mi bu her türlü insanın başına gelebilir neden böyle bir sistem yapmış ben 100 alacak iken 50 alıyorum.

Bir diger hocam ise bize açık açık bilerek düşük sözlü verdigini söyledi.

Size kinim var sizin komple sınıfa 50'den yukari not alan sadece birkaç kişi deyip neredeyse sınıfın yarısını 50 verdi ne yapmam lazım sizce müdür yardımcisina gitsem inanir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz hocalar disiplinli olmayı farklı anlamış. Müdür yardımcısı da bir şey yapamaz maalesef.

Bunların hepsi ego pompalıyor, bi' taraflarını yırtarak YKS ile birlikte KPSS'yi kazanmış kendini allah zanlediyolar okulda. Devlet okullarında yarısından çoğu hocalar böyledir.

Bunların hepsi ego pompalıyor, bi' taraflarını yırtarak YKS'yi kazanmış kendini Allah zanlediyorlar okulda. Devlet okullarında yarısından çoğu hocalar böyledir.

Hocam ne yapacağım bilmiyorum şu notların bana en lazım olduğu dönemde bunların olması üzüyor.
Gelişme: Cuma günü müdür yardımcısıyla konuştum o da hocaya söyleyeceğini söyledi ve bugün notlarıma baktığıma ise 80 85 girmiş hakkımı aldım diyebilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı