Kindred Neden Buff Almıyor?

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
En son can ve saldırı gücü falan yüzde 0.01 oranında artırıldı.

Ama Lee Sin gibi 2 yıl üst üste buff almadı.
Ya da Kayn gibi çıktığından beri hiç nerf yemedi.

Reddit'te okudum bir yazı. Kindred karşı nefret besliyormuş oyuncular. S8'de ufak bir buff almış ve oyuncular şikayet edip, 2 hafta sonra tekrar nerf yemiş.

Bence atılması lazım şampiyonlardan biri.
Çar güçlü zaten. Geçen adc oynuyordum item sayımız aynıydı. Beni resmen base'de kesti kurduyla birlikte.
Karşısında oynamayı bilen biri oldu mu hiç bir şey yapamıyor. Stacklerini biriktirmek için takım onunla oynaması gerekiyor ama takım oynamayınca pasifi olmayan şampiyona benziyor.

Şampiyon şu an güçlü durumda. Alt liglerde oynanması zaten mantıksız. Karşıda Olaf varsa ki kendisi şu an en güçlü ormancıdır, full clear alıp geri düşmeyecek nadir ormancılardandır. Kindred oynuyorsanız diğer takım oyuncularının sizi leashlemesi gerekiyor.

E'si ve W'su çok güçlü. E'si taban hasarının üzerine %8 + işaret başına %0,5 eksik cana oranla hasar veriyor ve %50 yavaşlatıyor. W'su ise azami cana oranla, taban hasarının üzerine %1,5 + işaret başına %1 hasar veriyor. Zaten Mahvolmuş Kralın Kılıcı da Kindred'ın sevdiği eşyalardan biri. Genel olarak felaket senaryosu bir şampiyon, yüksek elo ve rekabetçi arenada çok güçlü.

Yüksek eloya göre nerf veya buff atılıyor. Şu an meta şampiyonlar Lee sin, Graves gibi hem erken oyunda etkili hem ileri oyunda tanklayabilip o süreç boyunca hasar veren türden.

2 yıldır da nedense Lee Sin, Graves oynanıyor hep.
E'si ve W'su çok güçlü. E'si taban hasarının üzerine %8 + işaret başına %0,5 eksik cana oranla hasar veriyor ve %50 yavaşlatıyor. W'su ise azami cana oranla, taban hasarının üzerine %1,5 + işaret başına %1 hasar veriyor. Zaten Mahvolmuş Kralın Kılıcı da Kindred'ın sevdiği eşyalardan biri. Genel olarak felaket senaryosu bir şampiyon, yüksek elo ve rekabetçi arenada çok güçlü.

Erken oyunda çıkılması şart ama çok pahalı bir item. Ayrıca onun yerine Jilet gibi alınabilir.
Çar güçlü zaten. Geçen adc oynuyordum item sayımız aynıydı. Beni resmen Base'de kesti kurduyla birlikte.

Bence sizin takımınız kötüdür. Ben 1.3 Milyon Kindred kastım. Daha kurdun üste öldürecek kadar bir hasarına şahit olmadın. Karabasan diyorsanız başka tabii.
Riot abi gerek duymuyordur. Genel olarak ligleri takip ediyorlar ve şampiyonların oyun kazanma oranlarına bakıyorlar. Aykırı durum görürlerse müdahale ediyor.

Yıllardır yüzde 50'nin altında az oynanmasına rağmen.
Şampiyon şu an güçlü durumda. Alt liglerde oynanması zaten mantıksız. Karşıda Olaf varsa ki kendisi şu an en güçlü ormancıdır, Full clear alıp geri düşmeyecek nadir ormancılardandır. Kindred oynuyorsanız diğer takım oyuncularının sizi leashlemesi gerekiyor.

Neden mantıksız olsun.
Neredeyse her şampiyon alt ve üst liglerde çok güzel oynanıyor.

Son düzenleme:
Bence tam tersine düşük lig şampiyonu. Lig yükseldikçe Kindred'a karşı baskı artıyor. Herkes sana çullanıyor yük alırken. Ama Kindred aynı zamanda düşük ligteki birinin de oynamaması gereken bir şampiyon çünkü çok harita takibi istiyor. Sürekli bir hareketlilik lazım. Düşük ligteki birisi de bu özelliği verimli kullanamayacağı için şampiyon pek tercih edilmiyor. Diğer bir tercih edilmeme sebebi ise Olaf, Graves, Nocturne, Elise ve Nidalee gibi çok güçlü jungle heroları metada. Bunlara karşı Kindred ile ayakta durmak imkansız. Buff kesinlikle lazım bence.

Oyundaki en saçma lüzumsuz 3 şampiyondan biri. Rakibe can basan hero mu olur?

Kindred, Kayn ve Yasuo gibi şampiyonlar vadiden silinse keşke. Belki tekrar dönerdim oyuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı