Kindred Neden Buff Almıyor?

Bence tam tersine düşük lig şampiyonu. Lig yükseldikçe Kindred'a karşı baskı artıyor. Herkes sana çullanıyor yük alırken. Ama Kindred aynı zamanda düşük ligteki birinin de oynamaması gereken bir şampiyon çünkü çok harita takibi istiyor. Sürekli bir hareketlilik lazım. Düşük ligteki birisi de bu özelliği verimli kullanamayacağı için şampiyon pek tercih edilmiyor. Diğer bir tercih edilmeme sebebi ise Olaf, Graves, Nocturne, Elise ve Nidalee gibi çok güçlü Jungle Hero'ları metada. Bunlara karşı Kindred ile ayakta durmak imkansız. Buff kesinlikle lazım bence.

Tek istediğim hareket hızının artması ve mana kullanımı düşmesi.
Oyundaki en saçma lüzumsuz 3 şampiyondan biri. Rakibe can basan hero mu olur?

Kindred, Kayn ve Yasuo gibi şampiyonlar vadiden silinse keşke. Belki tekrar dönerdim oyuna.

Ya Kayn çok saçma şampiyon.

Sorun duvardan geçmesiyse Talon da saçma. O şampiyonu güçlü yapan Rhaast. Gölge o kadar iyi değil ama Rhaast çok fazla can çalması olduğu için ayakta kalıyor tanklıyor üstüne canı azalınca en tank adama ulti atıp canını fullüyor. O heronun ilacı kitle kontrol. Ulti atamadan ölürse hiçbir işe yaramıyor.

Sorun duvardan geçmesiyse Talon da saçma. O şampiyonu güçlü yapan Rhaast. Gölge o kadar iyi değil ama Rhaast çok fazla can çalması olduğu için ayakta kalıyor tanklıyor üstüne canı azalınca en tank adama ulti atıp canını fullüyor. O heronun ilacı kitle kontrol. Ulti atamadan ölürse hiçbir işe yaramıyor.
Olaf dışında her heronun ilacı kitle kontrol ona bakarsan. Zaten oyunda takımda en az 1 cc olması lazım yoksa TF de sıkıntı çekersin. Yavaşlatma falan değil, sersem veya yer değiştirme olacak.

Talon geçtiği duvardan uzun müddet geçemiyor ve geçerken de hemen geçmiyor. Üstünden zıplıyor biraz zaman alıyor. Kayn normal yolda yürür gibi bile geçmiyor hem daha hızlı geçiyor 😀 yani uçarak duvardan duvara, hem aynı duvardan istediği kadar geçebiliyor hem duvarın içinde drift yapabiliyor hem duvardan skil atabiliyor hem de duvardayken can fulluyor. Bu ne saçmalıktır? Talon'da var mı böyle bir şey? Talon 3 duvarı 5 saniyede geçiyorsa Kayn 2 saniyede geçiyor...

Sorun duvardan geçmesiyse Talon da saçma. O şampiyonu güçlü yapan Rhaast. Gölge o kadar iyi değil ama Rhaast çok fazla can çalması olduğu için ayakta kalıyor tanklıyor üstüne canı azalınca en tank adama ulti atıp canını fullüyor. O Hero'nun ilacı kitle kontrol. Ulti atamadan ölürse hiçbir işe yaramıyor.

Talon ve kayn suikastci oldugu icin bir sey diyemem oyundan dusmesinler diye gucluler
Olaf dışında her heronun ilacı kitle kontrol ona bakarsan. Zaten oyunda takımda en az 1 cc olması lazım yoksa TF de sıkıntı çekersin. Yavaşlatma falan değil, sersem veya yer değiştirme olacak.

Talon geçtiği duvardan uzun müddet geçemiyor ve geçerken de hemen geçmiyor. Üstünden zıplıyor biraz zaman alıyor. Kayn normal yolda yürür gibi bile geçmiyor hem daha hızlı geçiyor 😀 yani uçarak duvardan duvara, hem aynı duvardan istediği kadar geçebiliyor hem duvarın içinde drift yapabiliyor hem duvardan skil atabiliyor hem de duvardayken can fulluyor. Bu ne saçmalıktır? Talon'da var mı böyle bir şey? Talon 3 duvarı 5 saniyede geçiyorsa Kayn 2 saniyede geçiyor...
Evet golge kayn o yuzden biraz sorunlu bence.

Talon ve kayn suikastci oldugu icin bir sey diyemem oyundan dusmesinler diye gucluler

Evet golge kayn o yuzden biraz sorunlu bence.
Düşüyorlar. Güncel metada Ninja Tabisi ve Ölümün Dansı almış bir karaktere 0 vuruyorlar. Adc de Koruyucu Melek alınca zaten komple işe yaramazlar. 2-3 tane suikastçı var zaten late game için güçlü olan. Kassadin ve Rengar aklıma gelenler.

Hepsini geçtim Talon kırılgan hero. Yanına 1 pembe koy ulti ile içeri giremiyor çöp oluyor. Kayn ölmüyor anasını satayım ya duvarın içine girer ya senin içine girer bir şekilde hayatta kalıyor.

Ben Kayn pickine karşı Graves, Nidalee veya Lee Sin alıp CT jungle gidiyorum. Hiçbir şey yapamıyor. O kadar geri düşühor ki toplaması dakika 40-50 yi buluyor. O zamana kadar da oyun bitmiyorsa zaten takım kazanmasın.

Düşüyorlar. Güncel metada Ninja Tabisi ve Ölümün Dansı almış bir karaktere 0 vuruyorlar. Adc de Koruyucu Melek alınca zaten komple işe yaramazlar. 2-3 tane suikastçı var zaten late Game için güçlü olan. Kassadin ve Rengar aklıma gelenler.

ADC'ler oyunda hiçbir şeye yaramayan çöplerdir. Support'ları olmadan çişe bile gitmezler. Burada ADC Plat-Elmas varsa onlarda öyle Support'ları yokken hiçler. Support'lar başka ama.
Ben Kayn pickine karşı Graves, Nidalee veya Lee Sin alıp CT Jungle gidiyorum. Hiçbir şey yapamıyor. O kadar geri düşühor ki toplaması dakika 40-50'yi buluyor. O zamana kadar da oyun bitmiyorsa zaten takım kazanmasın.

Ben Kindred ile suikastçilerin CT'siyim zaten. Stuncular beni mahvediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı