Kinetix markası nasıldır?

Ben maddi durumlardan ötürü çok Kinetix almak zorunda kaldım ancak en uzun dayananı 10 ay dayandı. Genelde 3-8 ay arasında hep patladı açıldı yırtıldı. Bir kere aldığım kaliteli bir ayakkabıyı hala giyiyorum 4. yılı. İlla Nike Adidas almak zorunda değilsiniz, lumberjack puma gibi markalara da bakabilirsiniz.

Uzun vadede cebe kesinlikle çok daha büyük zararı var.

Ben maddi durumlardan ötürü çok Kinetix almak zorunda kaldım ancak en uzun dayananı 10 ay dayandı. Genelde 3-8 ay arasında hep patladı açıldı yırtıldı. Bir kere aldığım kaliteli bir ayakkabıyı hala giyiyorum 4. yılı. İlla Nike Adidas almak zorunda değilsiniz, lumberjack puma gibi markalara da bakabilirsiniz.

Uzun vadede kesinlikle cebe çok daha büyük zararı var.
Göz atayım.

Yakın zamanda Kinetix kullanmış veya hala kullanan varsa detaylı bir şekilde yorumlarsanız sevinirim ve Kinetix gibi (Kinetix'in iyi olduğunu varsayarak) başka hangi markaları önerirsiniz?
Hocam aktif olarak kullandığım bir Kinetix ayakkabı var ben aldığımda 400 küsürdü, maalesef uzun ömürlü değiller 1 yıl bilemedin 2 yıl ömürleri oluyor. Bende alalı aşağı yukarı 1-1.5 yıl oldu galiba. Ayakkabının üstünde büküldüğünden dolayı izler kaldı, sağ ayakkabıda ufak bir açılma oldu. Kısmen delik gibi denilebilir.

Futbol oynarsan hemen gidiyorlar. Benimki yırtılmıştı. Nasıl kullanacaksınız?
Sneaker bir ayakkabı almak istiyorum ama uygun bütçeli, önerdiğiniz model veya marka varsa belirtebilirsiniz. (yürüyüş için kullanacağım sadece)
Hocam aktif olarak kullandığım bir Kinetix ayakkabı var ben aldığımda 400 küsürdü, maalesef uzun ömürlü değiller 1 yıl bilemedin 2 yıl ömürleri oluyor. Bende alalı aşağı yukarı 1-1.5 yıl oldu galiba. Ayakkabının üstünde büküldüğünden dolayı izler kaldı, sağ ayakkabıda ufak bir açılma oldu. Kısmen delik gibi denilebilir.
1-2 yıl benim için yeterli bir süre hocam, önerir misiniz?

Sneaker bir ayakkabı almak istiyorum ama uygun bütçeli, önerdiğiniz model veya marka varsa belirtebilirsiniz.

1-2 yıl benim için yeterli bir süre hocam, önerir misiniz?
Yani rahatlık açısından önerebilirim. Yazın Totto marka ayakkabı aldım ipleri sürekli çözülüp beni çıldırtıyor, tabanlık çok kaygan ayakkabıyı her çıkardığımda ayağımın altından bildiğin kaymış oluyor. Ucu da bükülüp ayağımın ucunu rahatsız ediyor ciddi derecelerde. Kinetix'te hiç böyle saçmalıklara rastlamadım. Neredeyse bugüne kadar 15 ayakkabı aldıysam 5-6 tanesi Kinetix oldu.

Yani rahatlık açısından önerebilirim. Yazın Totto marka ayakkabı aldım ipleri sürekli çözülüp beni çıldırtıyor, tabanlık çok kaygan ayakkabıyı her çıkardığımda ayağımın altından bildiğin kaymış oluyor. Ucu da bükülüp ayağımın ucunu rahatsız ediyor ciddi derecelerde. Kinetix'te hiç böyle saçmalıklara rastlamadım. Neredeyse bugüne kadar 15 ayakkabı aldıysam 5-6 tanesi Kinetix oldu.
Sağ olun, önereceğiniz bir modeli var mıdır peki?

Benim kullandığım model bu hocam.
Teşekkürler, kaydettim.

Yürüyüş için f/p olarak kesinlikle Lumberjack öneririm özellikle outletten çok uyguna denk getirebilirsiniz. Puma’nın ProFoam tabanlıklı modelleri bütçenize uyarsa giyebileceğiniz en rahat ayakkabılardan olacaktır.
Lumberjack DOM HI 3FX Beyaz Erkek Sneaker 101318160 | lumberjack

Fiyatı iyi ve görüntü olarak çok hoş duruyor, ne dersiniz hocam? (yürüyüş derken günlük kullanım olarak bahsetmiştim bu arada yanlışlık olmasın.)

Geri
Yukarı