Kinetix vs çakma Nike

GT 710

Decapat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus H110 M-K
Intel Pentium G4400 3.3GHz
MSI GT710 2GB
8+4 12 GB 2133MHz DDR4 RAM
1TB Toshiba HDD
FOEM 300W PSU
Windows 10 Pro
Ekipmanlar
Redragon Shiva
Hp m200
Gamenote h2016d
Kinetix mi almalıyım çakma Nike, Adidas vb. markalar mı?
Not: 1 tane Jordan benzeri, 1 tane de spor ayakkabı düşünüyorum.

Çakma ayakkabı hiç almadım, ayak sağlığı için çok sakıncalı diyorlar. Tabi bir yandan alanda çok fazla malum o modelin orijinali 2-3 katı fiyatta oluyor. Sadece görünüm için almayı düşünüyorsanız, alınabilir ne kadar almayın desekte tercih eden çok. Fakat kışın kalın bir ayakkabı olsun veya günlük giyimde ayağımı korusun (soğuk, yağmur, su vs den) çakma almayın.
Şahsen çakma tavsiye etmiyorum.

Kinetix mi almalıyım çakma Nike, Adidas vb. markalar mı?
Not: 1 tane Jordan benzeri, 1 tane de spor ayakkabı düşünüyorum.
Kullanım amacına göre değişir.
Kinetix almıştım bir kere hem çok rahattı hem de 5 yıl kullanımdan sonra bile hala sapasağlam duruyordu (babama vermiştim o kadar kullanmadım tabii ki)
Ha ama ben çakma olduğu 1 km öteden belli olan 2 hafta kullanımdan sonra yırtılacak ayakkabıyı alıp hava atmak istiyorum diyorsan başka.

Kinetix'teki ayakkabıların bir tanesinin bile güzel modeli yok. Asla önermiyorum dışarıda giyenleri görünce de basıyorum kahkahayı. Birinci kalite çakma ayakkabılara bakabilirsin.
Güzellik görecelidir illaki seveni vardır saçma bir düşünce.

Kinetix'teki ayakkabıların bir tanesinin bile güzel modeli yok. Asla önermiyorum dışarıda giyenleri görünce de basıyorum kahkahayı. Birinci kalite çakma ayakkabılara bakabilirsin.
Ben de sizin bu marka ve popüler kültür köleliğinize kahkahayı basıyorum.

Geri
Yukarı