Kingdom Come: Deliverance alınır mı?

569801

Hectopat
Makaleler
4
Selam, daha önce hiç bu tarz bir oyun oynamadım, alınır mı? Ben genellikle basit simülasyon oyunlarını veya hayatta kalma oyunlarını seven biriyim. Bu arada birazcık oyunun konusundan söz eder misiniz? Zor mudur bu oyun? Zor olmasını istemem.

kardeşim oyun gerçekçiliği sunmak için elinden geleni yapmış at sürmek yürümek uyumak kılıç hareketleri kendini orta çağda hissediyorsun ama oyun ilk başlarda biraz zor çünkü basit bi köylüden başlıyorsun kılıç savaşları diğer oyunlar kadar kolay değil ama oyuna zevkini verende tam olarak bu sonuçta ama ben zevkle oynayıp bitirmiştim öneririm

Kombat mekaniklerine alışmanız biraz sürer. Basit bir mekaniği yok FPS görüş açısında kombat döndürüyorsunuz. Kombolar açıldıkça biraz rahatlıyorsunuz ancak bazen 3-4 kişiye karşı tek kombata girmeniz gerekebiliyor. Manuel save sistemi yok. Kayıt için iksir kullanmanız lazım. Onun dışında save modu indirebilirsiniz moddb sitesinden. Biraz gerçekçi bir orta çağ RPG arıyorsanız çok seversiniz. Ama daha casual bir şey düşünüyorsanız aradığınız oyun olacağını sanmıyorum.

Benim çok sevdiğim bir oyun ama zordur bunu belirteyim. Bunun nedeni oyunun aslında bir Orta Çağ simülasyonu gibi olması. Örneğin dövüşler, at sürmek vs gibi mekaniklerde gerçekçilik ön planda. Yalnız oyuna zam gelmedi çikolata fiyatına düşüyor indirimde.

Bence çok net alınır. Ben hata edip DLC'siz olanını aldım. Ama siz DLC'li olanını alın, zaten fiyatı 15 lira iki çikolata parası. Benim oyunun en sevdiğim yanlarından biri de bir görevi birkaç farklı şekilde yapabiliyorsun. Mesela bir eve girip bir şey çalman lazım, ister gizlice çaktırmadan maymuncukla kasayı açıp çal, ister adamı öldür kasanın anahtarını al, ister adamı yarala, adam kaçsın sen de kasayı aç.

Geri
Yukarı