Kingdom Come: Deliverance Deluxe Edition 10.85 TL

İyi günler,

Ekteki linki açınca Treasure of the Past DLC'si bu fiyattan çıkıyor hocam. Altta açıklama kısmında oyunun aslını da içerdiği yazıyor steam kütüphanenize geldi mi?

Ana oyun ve Dlc var arkadaşlar satın aldım ve steamden aktif ettim. bu fiyata kaçırmayın çok üzülürsünüz. %1 milyon fiyat hatası var.

Oyunda Resmi Türkçe Altyazı desteği de var

Ekran Alıntısı.JPG

İyi günler,

Ekteki linki açınca Treasure of the Past DLC'si bu fiyattan çıkıyor hocam. Altta açıklama kısmında oyunun aslını da içerdiği yazıyor steam kütüphanenize geldi mi?
Geldi. Hem kendisi hem de DLC'sinin keyi veriyor.

Hocam üstteki arkadaşın dediği gibi hesabına oyun geldi mi? Eğer doğru ise karta para yüklemeye gideceğim.
Geldi.

Kusura bakmayın şirkette değildim, eve gitmiştim dinlenmeye. Malum oruç 🙂 Büyük ihtimalle fiyatı 108.5 yazacaklarına 10.85 yazdılar. Hâlâ düzeltilmemesi ilginç.

Ödeme hatası alıyorum neden olabilir? Ödeme bilgilerinde Türkçe karakter denedim, İngilizce karakter denedim, her seferinde 'payment failed' hatası alıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı