Çözüldü Kingdom Come: Deliverance İlk Görev Geçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Oyuna az önce başladım. Şu an ilk görevdeyim ancak bir türlü geçemiyorum. Benden Kunesh'den para almamı istedi, ben de konuştum Kunesh'le ve parayı vermedi bende bu yüzden dövüştüm ve adamı yendim. Bana sandığın anahtarını verdi bende tüccara satmak için sandıktan eşyaları aldım. Tüccarlara gittiğimde hepsi çalıntı mal deyip almadı. Görevde benden kömür almamı istiyor ama param olmadığı için alamıyorum dolayısıyla da görevi geçemiyorum.

Ekran Görüntüsü (506)-min.png

Küfür var diye sansürledim alt yazıyı.

Ekran Görüntüsü (507)_LI.jpg

Sorunumu yine kendim çözdüm. Bianca'nın yanına bira almaya gittiğimde bana 5 tane oyunda save almaya yarayan "Kayıtsızın İçkisi" (yanlış yazmış olabilirim, şuanda telefondayım) adlı içecekten verdi. Bende bu içkileri tüccara satıp daha sonra kömür aldım. Muhtemelen benim bu yaşadığım sorun bug gibi bir şey çünkü görevde aldığımız çekiç ve çivileri satmamız gerektiğini söylüyordu ama tüccara gittiğimde çalıntı mal diyip almadı.

Son düzenleme:
Geç oldu ama başkasıda takılmıştır diye ben nasıl geçilcegini söyleyeyim. İlk baştabirkaç görev geliyor kunesh görevini yapmadanönce arkadaşlarınla krala laf atan adamınevinine pislik bulaştırıyon sonra ufak bir kavgadan sonra oradan kaçıyonuz kaçtıkdan sonra kunesh e gidip parayı istiyorsunu gene vermeyecek arkadaşlarının yanına git onlarla konuş yardım iste sonra arkadaşların ile kunesh i dövüyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı