İnceleme Kingston 32GB USB3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia

Geçenlerde Amazon indirimleri ile 27.99 TL'ye aldığım Kingston 32GB USB3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia detaylarını paylaşacağım. Şu anda fiyatı 75.50 TL.

Geldiğinde kullanılabilir 28.8 GB boş alan vardı.

Tasarım
Tasarım olarak güzel duruyor. Kaliteli bir yapısı var. SanDisk USB'ler kadar küçük değil lakin göze hitap ediyor.

IMG_20220725_142712.jpgScreenshot_2022-07-25-14-35-41-61_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg

Ortalama Okuma/Yazma Hızları
USB 3.2 ile geliyor ve ortalama diyebileceğimiz değerleri var. 1.23 GB'lık bir dosyayı USB'ye atmak 4 dakika 21 saniye sürüyor.

Okuma Yazma
16.3 kb 15.1 mb
Değerler değişebiliyor 2-3 mb düşüp geri artabiliyor. Ortalama değerleri yazdım.

Genel
Genel olarak toparlayacak olursak ortalama bir bellek diyebilirim. Günlük işlerde kullanılabilecek fazla ısınmayan bir model. Alınır mı diyecek olursak ben indirimde aldım indirim olmasa SanDisk tercih ederdim. Daha minimal olduğu için anahtarlığa takıp taşıyabiliriz, ama bu modelde gayet iyi ve mutlu eder.

16.3 kilobit? Hmm. Ben test ettiğimde böyle sonuç almamıştım...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yorumlarında kronik sorunu olarak hız düşmesi yazmışlardı.
Ben de ucuz diye aldım bir tane. Aktarım sırasında birden 4 5 MB'a düşüyor sonra çıkıyor geri.

Şu an birdaha denedim ve bu sefer okuma hızı 200 kb yazma hızı 7 mb arası değişiyor pek stabil değil galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı