Kingston 500 GB A2000 NVMe M.2 SSD alınır mı?

Travis Scott

Femtopat
Anakart: Gigabyte B450M H 3600MHz(OC) RGB M.2 AM4 mATX anakart.

Adata'nın yeşil SATA SSD'sini alacaktım fakat kronik bir problemi olduğu söylendi. Ardında bu Kingston SSD'yi buldum hem M.2 hem de okuma-yazma hızı iyi ama sizin de bir düşüncelerinizi almak istedim. SSD konusunda pek bir bilgim yok. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart: Gigabyte B450M H 3600MHz(OC) RGB M.2 AM4 mATX anakart.

Adata'nın yeşil SATA SSD'sini alacaktım fakat kronik bir problemi olduğu söylendi. Ardında bu Kingston SSD'yi buldum hem M.2 hem de okuma-yazma hızı iyi ama sizin de bir düşüncelerinizi almak istedim. SSD konusunda pek bir bilgim yok. Önerilerinizi bekliyorum.
Kingston SSD'lerde sağlık sorunları ortaya çıktı. Bunu almanızı öneririm.

Daha iyileri bulunabilir, bütçenizi öğrenirsek tabi 🙂 Bütçeniz nedir?
600 TL
B450M H almadıysanız B450M S2H öneririm. Nedeni ise mosfet soğutucularının çok daha iyi olması ve BIOS güncellemesini daha fazla alması.
Ramlerim 3200mhz bu anakart 3600 olduğu için bunu seçtim sinerjide s2h te 3200 diyor bir problem olur mu acaba?
Öneri istiyorsun para yok ortada.
600 TL

@Travis Scott Eğer hız konusunda takıntınız yoksa Samsung 860 Evo alabilirsiniz. Yok ben hızlı olsun istiyorum derseniz A2000 alınabilir.

Siz hangisini tercih edersiniz? Birde Samsung evo 860 ın m.2 si var sinerjide acaba hangisi alamalıyım eğer samsung 860 alırsam?

Yeni konular

Geri
Yukarı