Kingston 500 GB M.2 SSD alınır mı?

semihteke

Femtopat
Daha fazla  
HP Victus kullanıyorum, 500GB Kioxia SSD var içerisinde. İlave olarak 500GB bir SSD daha almak istiyorum.
Hiç anlamam normalde fakat biraz araştırdıktan sonra bunu buldum.
Ne düşünüyorsunuz? Alınır mı?
Sizin önerileriniz neler?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-18-12-53-07-272_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-09-18-12-53-07-272_trendyol.com.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 17
OEM Kioxia'larda da DRAM yoktu yanlis hatirlamiyorsam bence mevcut diski depolama diski yapip yeni alacaginiz diski sistem diskiniz yapin.

Butcenize uyuyorsa su tarz bir sey alabilirsiniz:

O kadar butcem yok derseniz de:

OEM Kioxia'larda da DRAM yoktu yanlis hatirlamiyorsam bence mevcut diski depolama diski yapip yeni alacaginiz diski sistem diskiniz yapin.

Butcenize uyuyorsa su tarz bir sey alabilirsiniz:

O kadar butcem yok derseniz de:

İlk çıkış noktamda 1TB baktım ve 1TB seçenekler arasında açık ara en uygun fiyatlı SSD'nin Kioxia Exceria G2 olduğunu gördüm. Forumda da sordum insanlara , ''üzmez'' dediler fakat 2100/1700 kısmı kafamı karıştırdı. Dediğim gibi aslında bu değerlerin kaç olması gerektiği hakkında da detaylı bir bilgim yok fakat 2100/1700 yeterli mi sizce ? Bu sorun çıkarmayacaksa 1TB versiyonunu düşünüyordum aslında.

Mevcut diskiniz iyi, depolama olarak alın geçin bir tane. Üstte atılan Kioxia iyidir.
1TB versiyonunu mu yoksa 500GB versiyonunu mu kastettiniz ? 1TB alırsam overkill kaçar mı diye şüphelerim var.

İlk çıkış noktamda 1TB baktım ve 1TB seçenekler arasında açık ara en uygun fiyatlı SSD'nin Kioxia Exceria G2 olduğunu gördüm. Forumda da sordum insanlara , ''üzmez'' dediler fakat 2100/1700 kısmı kafamı karıştırdı. Dediğim gibi aslında bu değerlerin kaç olması gerektiği hakkında da detaylı bir bilgim yok fakat 2100/1700 yeterli mi sizce ? Bu sorun çıkarmayacaksa 1TB versiyonunu düşünüyordum aslında.
Gunluk kullanici icin okuma hizi 2-3Gbit'den fazlasi pek de fark etmiyor o yuzden hizlar kafanizi karistirmasin alabilirsiniz.

Geri
Yukarı