Kingston 8 GB 3200 MHz KVR32S22S6/8 vs. Kingston 8 GB 3200 MHz KVR32S22S8/8

yad0sner

Hectopat
Daha fazla  

Merhaba. Buradaki forumda almam gereken RAM için bir konu açmıştım. Ama yukarıdaki iki RAM kafamı karıştırdı. Hangisini almam gerekiyor? MHz, CL, DDR4 değerlerimin hepsi tutuyor. Sadece yukarıdaki ikisinin farkını anlamadım. Ucuz olan Value RAM olabilir mi? Value RAM'ler daha ucuz olur diye hatırlıyorum çünkü.

Bu konuda gerekli cevapları verdik sürekli tekrar konu açma lütfen.

Bu konuda gerekli cevapları verdik sürekli tekrar konu açma lütfen.
oradaki dediğimle buradaki aynı değil bence. Value RAM olup olmadığını merak ettim çünkü birebir aynısı gitti gidiyorda value ram olarak geçiyor hepsi buradada öyle bir şey yazmıyor. Ve daha ucuz olunca o da mı value ram dedim hocam. önceki konuda bunlardan bahsedilmedi hiç.

oradaki dediğimle buradaki aynı değil bence. Value RAM olup olmadığını merak ettim çünkü birebir aynısı gitti gidiyorda value ram olarak geçiyor hepsi buradada öyle bir şey yazmıyor. Ve daha ucuz olunca o da mı value ram dedim hocam. önceki konuda bunlardan bahsedilmedi hiç.
KVR olanların hepsi Value RAM , KCP olanlar Value olmayanlar. Samsung ram takılıyken samsung almanı tavsiye ederim.

KVR olanların hepsi Value RAM , KCP olanlar Value olmayanlar. Samsung ram takılıyken samsung almanı tavsiye ederim.
sağolun hocam peki son olarak value ramlerin performansı diğerlerine göre çok mu düşük? sizce laptopa value mi alınmalı. veya laptoplarda value ram mi kullanılıyor diye sorayım

Yeni konular

Geri
Yukarı