Kingston 8GB 3200MHz DDR4 KVR32S22S8/8 RAM Dell G15'e uyar mı?

Uyar ama tavsiyem laptopu alıp programla RAM bilgilerine bakmanız. Tüm değerleri aynı olan bir RAM'i veya laptopun içindeki RAM'in aynısını sonradan sipariş edip takarsanız sorunsuz bir şekilde çift kanal çalıştırabilirsiniz. Bu arada laptopu açtığınızda yetkisiz işlemden ötürü garantisi de geçersiz kalacak. 8 GB 2 sene sizi idare edecekse garantiyi bozmayın derim. Ya da laptopu aldıktan sonra kendi teknik servisine gönderip RAM yükseltmesi yaptırabilirsin. Fiyat konusunu bilmiyorum belki böylesi daha pahalıya gelir ama garantin bozulmamış olur.

Eğer uyumlu ise alınır.
Bende onu soruyordum zaten 🙃
Uyar ama tavsiyem laptopu alıp programla RAM bilgilerine bakmanız. Tüm değerleri aynı olan bir RAM'i veya laptopun içindeki RAM'in aynısını sonradan sipariş edip takarsanız sorunsuz bir şekilde çift kanal çalıştırabilirsiniz. Bu arada laptopu açtığınızda yetkisiz işlemden ötürü garantisi de geçersiz kalacak. 8 GB 2 sene sizi idare edecekse garantiyi bozmayın derim. Ya da laptopu aldıktan sonra kendi teknik servisine gönderip RAM yükseltmesi yaptırabilirsin. Fiyat konusunu bilmiyorum belki böylesi daha pahalıya gelir ama garantin bozulmamış olur.
Diğer konularda birsürü kişi arayıp garantinin bozulmadığını söylemiş sadece zarar vermemek gerekiyormuş

Diğer konularda bir sürü kişi arayıp garantinin bozulmadığını söylemiş sadece zarar vermemek gerekiyormuş

Zarar vermemek derken zaten kimse PC'ye zarar vermez. RAM takmak basit bir işlemdir. Eğer söküp takmayla garanti bozulmuyorsa ne ala, bence de bozulması saçma zaten. 2 sene hiç açılmayacak mı bu laptop toz temizlemek, termal macun değiştirmek için vs. Ama benim bildiğim kapağı söktüğünde garanti etiketi zarar görürse veya vidalardaki boya sökülürse yetkisiz işlem yapıldığı anlaşılır ve garanti dışı kalır. Normalde standartı bu ama değiştiyse bilemem.

Geri
Yukarı