Kingston A2000 500GB Nasildir?

alix5555

Centipat
Yeni kurduğum sisteme 480/512 GB SSD alacaktim fiyatlara baktığım da 450 550 TL arasinda geziniyor. 100 TL farkla 554TL'ye A2000 mevcut. Yazma ve okuma hizlari da 2000 MB civari bence gayet basarili. Merak ettigim kronik sıkıntısi veya kötü yönü var midir?

2 gün önce 1TB'lık modelini aldım. Testte çıkan değerler şimdilik iyi ama uzun kullanımda ne olur bilemiyorum. Şimdilik önerebilirim, sıkıntısını görmedim.

Dosya Ekleri

• test.png
    test.png
    11,4 KB · Görüntüleme: 52
Yeni kurduğum sisteme 480/512 GB SSD alacaktim fiyatlara baktığım da 450 550 TL arasinda geziniyor. 100 TL farkla 554TL'ye A2000 mevcut. Yazma ve okuma hizlari da 2000 MB civari bence gayet basarili. Merak ettigim kronik sıkıntısi veya kötü yönü var midir?
Ürün Samsung'dan sonra en başarılı ürün diyebilirim. Kronik sıkıntısı yok ve hız değerleri oldukça iyi. Belirtilen seviyeye ulaşmada sıkıntısı yok. Tek tavsiyem, eğer sistemin fazla ısınıyorsa, hava akış sorunu varsa kasada, M2 SSD alma. Kendi soğutucusu olmadığı için ısındığı zaman tam performans alamazsın.

Ben siparis ettim bekliyorum. Cok buyuk dosyalar yazarken performansını biraz düşürdüğünü duydum ama ben yıllardır HDD kullandigim icin beni uzmez. Bu arada 2200 saatlik kullanimda healthin %97'ye dustugunu duydum bir yerde. Bence iyi. 250GB'lik olanin omru cok kisa ama 500GB ve 1TB bence uzun yillar iş görür.

2 gün önce 1TB'lık modelini aldım. Testte çıkan değerler şimdilik iyi ama uzun kullanımda ne olur bilemiyorum. Şimdilik önerebilirim, sıkıntısını görmedim.

Tesekkurler arkadaslar siparisi veriyorum. Kasamin sıcaklık değeri güzel ön tarafi mesh Cougar 350 modeli.

Memnun musunuz hala? 500 GB'lık modelini sipariş etmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı