Kingston A2000 vs WD SN550

psychothinker

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci(Mühendislik)
WD sn550 IOPS değeri olarak Kingston A2000’den yüksek fakat Kingston A2000 read/write olarak yüksek. Ayrıca Kingston 50 tbw daha yüksek. Sizce hangisi alınmalı?

Bu arada ikisi de 500GB.
Teşekkürler şimdiden.

A2000'in TBW değeri daha fazla yani ömrü daha uzun, okuma hızı bir tık düşük, yazma hızı biraz daha fazla. IOPS değerleri de biraz düşük kalıyor.

Sanırım oyun ve günlük kullanım için isteniliyor. Öyleyse SATA tarafına da yönelmek fena olmayacaktır.

A2000;

Ekran Alıntısı.PNG

SN550;

Ekran Alıntısı1.PNG

A2000 almak biraz daha mantıklı.

Son düzenleme:
A2000'in TBW değeri daha fazla yani ömrü daha uzun, okuma hızı bir tık düşük, yazma hızı biraz daha fazla. IOPS değerleri de biraz düşük kalıyor.

Sanırım oyun ve günlük kullanım için isteniliyor. Öyleyse SATA tarafına da yönelmek fena olmayacaktır.

A2000;

Eki Görüntüle 650620

SN550;

Eki Görüntüle 650621

Sanırım A2000 almak biraz daha mantıklı.
Güzel yorum, teşekkürler. Bilgisayarımda sadece nvme m2 portu müsait bu yüzden sata mümkün değil.
Kingston aldım, gelince güncelleme yapacağım. Teşekkürler

Son düzenleme:
WD sn550 IOPS değeri olarak Kingston A2000’den yüksek fakat Kingston A2000 read/write olarak yüksek. Ayrıca Kingston 50 tbw daha yüksek. Sizce hangisi alınmalı?

Bu arada ikisi de 500GB.
Teşekkürler şimdiden.
Merhaba konuyu biraz hortlatacağım ama aldığınız SSD den memnun musunuz acaba ? Gene olsa gene aynı markayı alırdım diyor musunuz ?

Bende şu iki ürün arasında kaldım siz hangisini önerirsiniz acaba ?

Geri
Yukarı