Kingston A400 alınır mı?

Berk Bilir

Hectopat
Yeni bir SSD almak istiyorum fp olarak bu SSD'yi buldum sizce alınır mı? Ekstra aynı fiyat aralığında kronik sorunsuz önerileriniz varsa beklerim.

Daha iyi fiyata daha iyilerini bulabilirsiniz.

Yeni bir SSD almak istiyorum fp olarak bu SSD'yi buldum sizce alınır mı? Ekstra aynı fiyat aralığında kronik sorunsuz önerileriniz varsa beklerim.
Alınmaz, 2D NAND kullanıyor.
Onun dışında o bütçedeki diskler kötü kontrolcüler kullanıyor ve bazı sorunları var kendi çaplarında, bütçenizi yükseltemiyorsanız CS900 f/p bir disk o bütçe için, nispeten daha sorunsuz.

Bütçeyi biraz daha zorlasak daha iyi modeller çıkacaksa onları da atabilirsiniz zaten eski bozulan SSD'm kronik sorunluydu daha sorun yaşamak istemiyorum.

Kullanıcısı olarak söylüyorum:
Ürün çok ısınıyor ve yüklü olan oyunlarda drop yapıyor. Windows kurarsanız bir anda çökebiliyor. Asla ama asla vadettiği hızı bize sunmuyor hep bir hız düşmesi söz konusu. Eski laptopum da bu sorunlardan çok çektim. Şu an 3. disk olarak kullanıyorum ve gereksiz oyunlarımı yüklüyorum. Kesinlikle önermiyorum.

Buraya bütçe yazın ki önerebilelim. Model ismi vermişsin ama kaç gb olduğunu bilmediğimiz için fiyat aralığı da çıkartamıyoruz kafamızda.

Yeni konular

Geri
Yukarı