Kingston A400 SSD kararlı çalışmaması

By_PaFpaF

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 1.5 ay önce aldığım Kingston A400 SATA SSD bazen garip çalışıyor. HD Tune benchmark testinde transfer oranı sürekli 1.5 mb/sn değerine düşüp çıkıyor. Test anında SSD sıcaklığı 68 dereceye kadar çıktı. Ayrıca PC'ye yeni format atmama rağmen açılışta geç açılabiliyor. Kingston SSD Manager programında da güncelleme gözükmüyor. Sorunun neden kaynaklandığı için yardımcı olabilecek var mı?
(Daha önce aynı programda 1 TB mekanik diskimi ve 120 GB SSD eski disklerimi defalarca test ettim fakat böyle sonuçlarla karşılaşmadım.)
HD Tune test sonuçları:

Dosya Ekleri

• BENCHMARK.png
    BENCHMARK.png
    105,5 KB · Görüntüleme: 47
  • ERROR_SCAN.png
    ERROR_SCAN.png
    61,7 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba. 1.5 ay önce aldığım Kingston A400 SATA SSD bazen garip çalışıyor. HD Tune benchmark testinde transfer oranı sürekli 1.5 mb/sn değerine düşüp çıkıyor. Test anında SSD sıcaklığı 68 dereceye kadar çıktı. Ayrıca PC'ye yeni format atmama rağmen açılışta geç açılabiliyor. Kingston SSD Manager programında da güncelleme gözükmüyor. Sorunun neden kaynaklandığı için yardımcı olabilecek var mı?
(Daha önce aynı programda 1 TB mekanik diskimi ve 120 GB SSD eski disklerimi defalarca test ettim fakat böyle sonuçlarla karşılaşmadım.)
HD Tune test sonuçları:
İade et ve bunu al : Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Herkes iade edin demiş toplu olarak cevap vereyim. Alalı 1.5 ay oldı nasıl iade edeceğim ki garantiye göndermem gerekmez mi? (İade işlemi ilk 10 gün içerisinde vs olmuyormu)

Dosya Ekleri

• Healt.png
    Healt.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 28
  • Healt_devamı.png
    Healt_devamı.png
    28 KB · Görüntüleme: 33
Ürünü garantiye yollayacağım teşekkürler geri bildirimleriniz için. Ayrıca benim laptopumda 2 tane SSD var şu an. Bu diskle beraber aynı anda diğer SSD diski kullanamıyorum, hatta bununla alakalı konu da açmıştım cevap veren olmadı. O sorunda bu SSD'den kaynaklanıyor olabilir mi?
Merhaba. Ürün garantiden değişti ve sorun çözüldü cayır cayır çalışıyor. İlerleyen zamanlarda aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar için; garantisi var ise garantiye yollamalarını garantisi yok ise o diske güvenmemelerini tavsiye ederim iyi günler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı