Elektronik Kingston Datatraveler Exodia M 128GB 129₺

at4k4n.exe

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240323-125951_Opera.jpg
    Screenshot_20240323-125951_Opera.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 119
Bende var. Fiyat iyi olduğu için alınır. Ancak depolama dışında önermem:

Hızı tatmin eder mi, Sandisk Cruzer Glide ile karşılaştıracak olursak mesela?
Hayır sakın almayın. Hız konusunda çok problemli. 10MB/SN altı hız veriyor. Amazon'dan Cruzer Glide 256GB almıştım, 50-60Mb/SN'ye çıkıyor.

Kingstonun her modeli iyi değil. Bazı ürünlerini satılacağı pazara göre düzenliyorlar. Kingston bu tip düşük hızlı Flash bellek modellerini genelde Hindistan ve Çin pazarında satmak için üretiyor.

Ama yinede almak isteyen alabilir flasha dosya atarken saatlerce beklemek isteyen alsın.

Hayır sakın almayın. Hız konusunda çok problemli. 10MB/SN altı hız veriyor. Amazon'dan Cruzer Glide 256 GB almıştım, 50-60Mb/SN'ye çıkıyor.

Sendeki model sorunludur hocam arkadaşta var hız konusunda sorun görmedim 2 GB veriyi 3 dk civarinda atabiliyorsun tamam rakiplerine göre yavaş ama bu fiyata daha iyisi varsa göster.

Son düzenleme:
Sendeki model sorunludur hocam arkadaşta var hız konusunda sorun görmedim 2 GB veriyi 3 dk civarinda atabiliyorsun tamam rakiplerine göre yavaş ama bu fiyata daha iyisi varsa göster.
Hayır sorunlu değil, internette biraz araştırırsan görebilirsin. Rakiplerine göre yavaş, Cruzer Glide daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı