Kingston Fury Beast 16 GB 5600MHz CL40 DDR5 RAM nasıldır?

Bilginiz için teşekkür ederim almış olduğum cl 36 değeri iyimi peki
rica ederim. evet iyidir.

zaten şu anlık ddr5 için en fazla cl 30 var diye biliyorum ki onlarında fiyatları daha pahalı oluyor zaten.

Kesinlikle fiyat farkı çok fazla. Özelleştirme yapma bana kalırsa.

Ayrı al ve önce ki RAM'i de satarsın hem.

Bu attıklarım çok daha iyi bu arada.

Al-sat ile uğraşmak istemiyorum ve sizin attıklarınız için bütçenin bayağı bir üstüne çıkmam lazım. Bu dediğim RAM işimi görür mü iyi midir onu merak ediyorum ben ve CL değeri bana sorun yaratır mı?

CL değeri yüksek gibi. Normalde en kötü 36, ideal olarak 30 ya da 32 olması daha iyidir.

Seçenekler arasında sadece bunlar var da CL40 çok kötü müdür?

Eger OC ile alakan yoksa bunu alabilirsin. En iyi F/P ve piyasadaki en iyi cipe sahip.

Sonrasında al-sat ile uğraşmak istemiyorum o yüzden benim merak ettiğim bu attığım sistemdeki RAM işimi görür mü? Oyun ve günlük kullanım için iyi bir kullanım sağlar mı? CL değerinin 40 olması bana sorun yaratır mı? Teşekkürler.

ama bu sistemde ki 32 gb x 2 yapıyor yani 64 gb.

cl40 kötü bir değer değil ama alınacaksa 36 ve altı daha iyi diyolar.

Ama bu sistemde ki 32 GB X 2 yapıyor yani 64 GB.

CL40 kötü bir değer değil ama alınacaksa 36 ve altı daha iyi diyorlar.

Benim yazdığımın 16 GB X 2 olması lazım en azından öyle yazıyor ama yine de arayıp soracağım. Zaten 64 GB alma gibi bir niyetim yok. Peki sizce bu dediğim Kingston Fury Beast 16 GB 5600MHz CL40 DDR5 RAM beni üzer mi yoksa işimi iyi görür mü? Oradaki seçenekler ve bütçem kısıtlı maalesef.

Üzeceğini zannetmiyorum. Zaten üzseydi satılmazdı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkürler. Videodan gördüğüm kadarıyla CL40 ve CL36 arasında maksimum 3-4 FPS oynuyor o da önemli değil o kadar zaten.

CL değeri yüksek gibi. Normalde en kötü 36, ideal olarak 30 ya da 32 olması daha iyidir.
ben yüksek CLnin iyi olduğunu sandığım için 5600MHz 40CL aldı. Fotoğrafdaki ramler değil. Bu sistem için fazla sorun çıkartırmı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    36,7 KB · Görüntüleme: 9
ben yüksek CLnin iyi olduğunu sandığım için 5600MHz 40CL aldı. Fotoğrafdaki ramler değil. Bu sistem için fazla sorun çıkartırmı?
Aşırı büyük bir fark hissetmezsiniz ama AMD işlemciler en sağlıklı 6000mhz'de çalıştığı için mümkünse ona yönelmek daha iyi olur. Tabii yine de dediğim gibi aşırı büyük bir fark hissetmezsiniz, ileride ram yükseltmesi yaparsanız elinizdekileri de satar daha iyi değerleri olan bir rame geçerseniz.

Aşırı büyük bir fark hissetmezsiniz ama AMD işlemciler en sağlıklı 6000MHz'de çalıştığı için mümkünse ona yönelmek daha iyi olur. Tabii yine de dediğim gibi aşırı büyük bir fark hissetmezsiniz, ileride RAM yükseltmesi yaparsanız elinizdekileri de satar daha iyi değerleri olan bir RAM'e geçerseniz.

PC'yi yeni aldım RAM'leri de iyi sandığım için ayrı şekilde satın aldım o yüzden söylüyorum. Peki 6000MHz altı olduğunda ne tür sorunlar yaşarım

ben yüksek CLnin iyi olduğunu sandığım için 5600MHz 40CL aldı. Fotoğrafdaki ramler değil. Bu sistem için fazla sorun çıkartırmı? RAM'ler 2x16

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    36,7 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı