Elektronik Kingston Fury Beast Beyaz RGB 2x16 GB RAM 3600MHz CL17 1623TL

Donanımarşivi forumunda 36 sayfa konusu var.

Ben ilgili firmadan bu şekilde bilgi aldım, yine de kesin diyemiyorum 😊
Neyse en kötü indirim kuponu tanımlatırız iade sonrası 😁

Dosya Ekleri

• Amazon3.jpg
    Amazon3.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 125
  • Amazon2.jpg
    Amazon2.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 119
  • Amazon1.jpg
    Amazon1.jpg
    109 KB · Görüntüleme: 111
Ürünün kodunu yazarsanız zaten 2x8gb olduğunu görürsünüz.
Dostum bunun bende farkındayım, kodunu yazmaya da gerek yok zaten kodun sonunda ki 2/16 (8*2) ifade ediyor. Lakin tezatlıktan karışık 4*8 gelme ihtimalini değerlendirip zar atıyoruz bakalım artık :)

Bende şimdi sordum müşteri temsilcisine 2x8 dedi. DA forumda da gelen arkadaşlar 2x8 gelmiş.

Konu sahibin paylaştığı konuşmalar benim. Hem amazon Amerika hem Almanya hem Türkiye hepsine tek tek sorgulattim hepsinin cevabı 2x16 gb dı. 2x8 gelirse ne olur diye sorduğumda Gönlünüz rahat olsun 16+16 gelicek dediler. Pek inanmıyorum fakat 2x8 gelirsede 2x16 olarak talep edeceğim. 1 haftadır stok açılıp kapanan ürün. Hatayı düzeltmeleri gerekirdi. Bir çok kişi yazdı şuana kadar fark edilirdi. 2x8 GB gelen arkadaşların 3200mhz olan modeldir. Benim aldığım 3600mhz. Belki fark olur.

Konu sahibin paylaştığı konuşmalar benim. Hem amazon Amerika hem Almanya hem Türkiye hepsine tek tek sorgulattim hepsinin cevabı 2x16 gb dı. 2x8 gelirse ne olur diye sorduğumda Gönlünüz rahat olsun 16+16 gelicek dediler. Pek inanmıyorum fakat 2x8 gelirsede 2x16 olarak talep edeceğim. 1 haftadır stok açılıp kapanan ürün. Hatayı düzeltmeleri gerekirdi. Bir çok kişi yazdı şuana kadar fark edilirdi. 2x8 GB gelen arkadaşların 3200mhz olan modeldir. Benim aldığım 3600mhz. Belki fark olur.
Siz böyle diyince tekrardan yapıştırdım siparişi 😂

Geri
Yukarı