Elektronik Kingston Fury KF560C36BBE-16 16 GB DDR5 6000 MHz RAM 1099 TL

Çakma olmasın?

Dert edilecek bir şey değil. Ürün geldiğinde paketi açarken video kaydı alıp ürünlerin tek tek seri numaralarının göründüğü resimleride olduktan sonra rahatça iade edersiniz. Orijinallik sorgulaması yapmakta zor bir şey değil. Kingston'a ticket atıp seri numaralarını bildirmeniz yeterli. Kaldı ki buna bile gerek yok kutusunu açmadığınız sürece bu tarz diyaloglara girmeden belli iade süreniz var yani cayma hakkınız.

Evet benim de tam sipariş verecektim, elimde deneyebilecegim DDR5 sistem de yok o yüzden vazgeçtim ve bu aralar çok fazla sahte donanım satışı var. 300-400 TL kar edelim derken gg olmayalım.
Denemenize gerek yok. Ürün seri numarası ile sorgulatabilirsiniz orjinalliğini.

Dert edilecek bir şey değil. Ürün geldiğinde paketi açarken video kaydı alıp ürünlerin tek tek seri numaralarının göründüğü resimleride olduktan sonra rahatça iade edersiniz. Orijinallik sorgulaması yapmakta zor bir şey değil. Kingston'a ticket atıp seri numaralarını bildirmeniz yeterli. Kaldı ki buna bile gerek yok kutusunu açmadığınız sürece bu tarz diyaloglara girmeden belli iade süreniz var yani cayma hakkınız.

Denemenize gerek yok. Ürün seri numarası ile sorgulatabilirsiniz orjinalliğini.
nereden sorgulayacağız hocam bende amazondan 1 ay önce almıştım ddr5 sistemim olmadığı için test edemiyorum öyle kutuda duruyor.

Son zamanlarda çakma ürünlerin kol gezdiği piyasada ne halt yiyeceğiz hiç bilmiyorum. Çakma olsa bile gerçeğinden ayırmanız çok zor oluyor. Allah biraz bizim insanımıza vicdan versin.

Geri
Yukarı