Satılık Kingston Fury Renegade 1 TB PCI-e 4.0 NVMe M.2 SSD (7300 MB/s read, 6000 MB/s write)

İlan sahibi ürünün fiyatını 2 ay içerisinde 2600 liradan 4100 liraya çekerek tam 1500 liralık zam yaptı. %70lik bir zam bu. Alacak arkadaşların haberi olsun (;

İlan sahibi ürünün fiyatını 2 ay içerisinde 2600 liradan 4100 liraya çekerek tam 1500 liralık zam yaptı. %70lik bir zam bu. Alacak arkadaşların haberi olsun (;
Ürün fiyatını da takip ettiniz mi hocam?

SSD fiyatlarından haberiniz yok sanırım? Arabalar da bir sene öncesine kadar yarı fiyatındaydı. Araba alacakların haberi olsun (!)

Ben 1 sene öncesi demedim. 2 ay öncesi dedim. Konuyu çarpıtıyorsun.
Ekran Resmi 2024-03-20 01.32.15.png
Arkadaşın ilanını daha fazla kirletmek istemiyorum. Bundan sonra dediklerine cevap vermeyeceğim. Birisinin ilanını baltalarken anlamlı sebepleriniz olduğundan emin olun.

Eki Görüntüle 2145441
Arkadaşın ilanını daha fazla kirletmek istemiyorum. Bundan sonra dediklerine cevap vermeyeceğim. Birisinin ilanını baltalarken anlamlı sebepleriniz olduğundan emin olun.

Bir urunun ikinci el fiyati sadece o urunun kendisine gore degil rakibine bakilarak da degerlendirilmeli. Birebir rakibi sifir Exceria Pro'nun 2900 TL civari oldugu bir yerde Fury Renegade'i bu fiyata satmak ne kadar mantikli. Fiyatlari abarti olan sifir Samsung 980 Pro'dan bile daha pahali bu urun su an.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı