Elektronik Kingston Fury Renegade PCI-e 4.0 NVMe M.2 SSD - 1 TB - 1836 TL

LegacyLethe

Decapat
Daha fazla  
Neden hala konusunun açılmadığını hiç anlamadım. Mayısta US70'i 1500 liraya aldığımdan beri bu kadar iyi F/P oranlı SSD görmemiştim, kuru düşününce bu daha da iyi. Anakartımın ikinci M.2 yuvası PCI-E4 desteklese direkt alırdım.

Kingston Fury renegade PCI-e 4.0 NVMe M.2 SSD oyuncular, meraklılar ve yüksek güçlü kullanıcılar için - SFYRS/1000G, siyah

Böyle fiyatlar geldikçe caba sene sonuna doğru SSD'lerde daha iyi fiyatlar görebilecek miyiz diye düşünüyorum.

Newegg'den daha ucuz. Gümrük vergisini eklemeseniz bile daha ucuz. İyi fırsat gibime geliyor.
Türkiye'de 2500-2600TL civarı satıldığını görmüştüm. Newegg gereksiz pahalı.

Neden hala konusunun açılmadığını hiç anlamadım. Mayıs'ta US70'i 1500 liraya aldığımdan beri bu kadar iyi F/P oranlı SSD görmemiştim, kuru düşününce bu daha da iyi. Anakartımın ikinci M.2 yuvası PCI-E4 desteklese direkt alırdım.

Kingston Fury renegade PCI-e 4.0 NVMe M.2 SSD oyuncular, meraklılar ve yüksek güçlü kullanıcılar için - SFYRS/1000G, siyah.

Böyle fiyatlar geldikçe caba sene sonuna doğru SSD'lerde daha iyi fiyatlar görebilecek miyiz diye düşünüyorum.

link bu ürünede bakabilirsin fiyatı uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı