Elektronik Kingston Fury Renegade PCI-e 4.0 NVMe M.2 SSD - 1 TB - 1836 TL

Mükemmel fiyat gerçekten. SN850, 980 PRO'dan daha iyi bir SSD hem de çok daha ucuza.

Hocam bu SSD imzamda yazan laptopa olur mu sizce bilgisi olan var mı acaba?

Hocam bu ssd pcie4.0 ve imzanızdaki laptopta bulunan işlemci, pcie 3.0 destekliyor görünüyor. Yani bu durumda bu ürünü kullanabilirsiniz ama tam performans alamazsınız, pcie4'ün ve bu ürünün özel olarak sunduğu 7000 okuma hızı vs görmeyeceksiniz büyük ihtimalle 3500/3000 olarak çalışacaktır. Bu yüzden fiyat olarak daha uygun bulabilirseniz pcie 3.0 bir ürün almanız daha uygun olacaktır.

Hocam bu SSD PCI-e4.0 ve imzanızdaki laptopta bulunan işlemci, PCI-e 3.0 destekliyor görünüyor. Yani bu durumda bu ürünü kullanabilirsiniz ama tam performans alamazsınız, PCI-E4'ün ve bu ürünün özel olarak sunduğu 7000 okuma hızı vs görmeyeceksiniz büyük ihtimalle 3500/3000 olarak çalışacaktır. Bu yüzden fiyat olarak daha uygun bulabilirseniz PCI-e 3.0 bir ürün almanız daha uygun olacaktır.

Hocam peki bu SSD nasıl ben Kingston siparişini verdim aradaki fiyat farkına değmez diyorsanız bu modeli alabilirim. Ayrıca ileride satmak istediğimde Kingston daha kolay satılmaz mı?

Hocam peki bu SSD nasıl ben Kingston siparişini verdim aradaki fiyat farkına değmez diyorsanız bu modeli alabilirim. Ayrıca ileride satmak istediğimde Kingston daha kolay satılmaz mı?

Hocam ürün bazında bu ssd pcie 3 seçenek olarak değerlendirilebilir, insanımızda net bir hp korkusu var ama ssd tier listeleri olsun kullanıcı yorumları olsun gayet uygun duruyor.(heatsink yoksa siyah setup varsa kasada beyaz etiketli hp ssd çok kötü görünüyor orası ayrı)

Ancak yukarıda uygun fiyatlı bulursanız diye özellikle söyledim, fury'nin 1800 olduğu yerde buna 1600 vermek yanlış olur. artık 200 liraya 2 büyük boz pizza alınmıyor. Sadece ürün kalitesi açısından bile değer, hem ileride pcie 4 destekleyen bir cihaza geçersiniz belki, aradaki fiyata kesinlikle değecektir.

Al-sat için bir şey diyemeyeceğim, ssd ömür durumu sebebiyle 2.elde kolay satılan bir ürün değil açıkçası ssd özelinde ben almayı da satmayı da tercih etmiyorum.

Hocam ürün bazında bu SSD PCI-e 3 seçenek olarak değerlendirilebilir, insanımızda net bir HP korkusu var ama SSD tier listeleri olsun kullanıcı yorumları olsun gayet uygun duruyor.(heatsink yoksa siyah setup varsa kasada beyaz etiketli HP SSD çok kötü görünüyor orası ayrı)

Ancak yukarıda uygun fiyatlı bulursanız diye özellikle söyledim, Fury'nin 1800 olduğu yerde buna 1600 vermek yanlış olur. Artık 200 liraya 2 büyük boz pizza alınmıyor. Sadece ürün kalitesi açısından bile değer, hem ileride PCI-e 4 destekleyen bir cihaza geçersiniz belki, aradaki fiyata kesinlikle değecektir.

Al-sat için bir şey diyemeyeceğim, SSD ömür durumu sebebiyle 2.elde kolay satılan bir ürün değil açıkçası SSD özelinde ben almayı da satmayı da tercih etmiyorum.

Çok teşekkür ederim hocam görüşlerinize katılıyorum kararım ise Kingston SSD ile devam edeceğim. Dediğiniz gibi ileride sistemim değişirse belki SSD mi o sistemde değerlendirebilirim tekrardan sağ olun iyi günler dilerim.

Çok teşekkür ederim hocam görüşlerinize katılıyorum kararım ise Kingston SSD ile devam edeceğim. Dediğiniz gibi ileride sistemim değişirse belki SSD mi o sistemde değerlendirebilirim tekrardan sağ olun iyi günler dilerim.
Ne demek hocam güle güle kullanın, geldiğinde deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum

Yeni konular

Geri
Yukarı